Душеопіка та консультування

В якості інструменту для використання у душепіклувальній та консультативній практиці ми пропонуємо різноманітні книжки, присвячені специфічним духовним проблемам і недугам, які потребують консультування та душеопіки: образа та непрощення, страх смерті, життєві негаразди й страждання, інші психологічні проблеми і розлади.

Назви книжок, які ми пропонуємо тим, хто несе служіння в цій галузі, промовляють самі за себе:

 

Вони не містять питань, що є предметом конфесійних суперечок, проте спрямовані на практичні аспекти християнського життя. Такі книжки можуть стати ефективним духовним “лікувальним засобом” для людей з конкретними проблемами чи потребами.  Якщо після щирої бесіди такій людині подарувати відповідну книгу, вона, скоріш за все, намагатиметься її прочитати, і весь той час, доки читатиме, вона згадуватиме ваші слова і настанови, з якими ви до неї зверталися.

Бачення Книжкового служіння полягає в тому, що такі книжки в певній кількості мають бути в кожній церковній громаді як засіб «швидкого реагування» на особисті духовні потреби віруючих.

Перелік книжок, які можуть ефективно використовуватися у практиці душеопіки та консультування, їх короткий опис та поради щодо застосування, див. тут (.pdf), (.doc).

Вас також може зацікавити наш проект «Аптечка душепопечителя»: книги для христианского консультирования

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber