viazen2

Джин Эдвардс

"Узник в третьей камере"

Современная притча о непостижимости Божьих путей

Приводя яркий пример истории жизни, служения и смерти Иоанна Крестителя — наибольшего из пророков по словам Самого Иисуса — автор обращается к христианам, которые страдают от того, что не понимают до конца своего Бога и Его поступков.

Своеобразное продолжение известной истори Эдвардса «Про трьох царів», эта книга в форме современной притчи учит нас познавать Господа верой, постичь глубину слов Христа: «И счастлив тот, кто не соблазнится о Мне» и всегда полагаться на то, что в Нем, а не в Его решениях. А еще — осознавать, что до того, как любая трагедия произошла в нашей жизни, она вначале прошла через всевластную руку любящего Бога.

ВАЖЛИВО: маємо в служінні цю книгу також Українською мовою!

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Книга спрямована на християн, які переживають кризу – як в особистому, так і церковному житті – і так чи інакше вважають, що Бог не виправдав їхніх сподівань, що їхня посвята була марнотою, а служіння — повною невдачею.

Книга допомагає піднятися на новий рівень стосунків з Богом. Усвідомити, що наш Господь ніколи не є достоту таким, яким ми Його уявляємо. Зіткнутися віч-на-віч з Богом, якого ми до кінця не розуміємо та який не виправдовує наших сподівань. Кожен віруючий має зіткнутися з Богом, який не вчинив так, як очікувалось.

Ця книга дарує розраду, надію та напрямок руху. Вона дозволяє серйозно замислитися над дуже важливим запитанням: «Чи будеш ти й надалі йти за цим Богом, який не виправдав твоїх сподівань?» Вона сприяє зростанню сильних у вірі християн та церковних лідерів з палаючими серцями, які добре усвідомлюють, що означає та чого вартує бути справжнім учнем Ісуса.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування в рамках проекту «Аптечка душепіклувальника».

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

Також можемо надати цю книгу для:

  • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
  • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
  • курсів з християнського лідерства у семінаріях та коледжах.

Читати більше на сайті видавництва: книга українською мовою / на русском языке

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Скачати представлення книги

     

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Джин Эдвардс “Узник в третьей камере””

  1. Книга “Узник в третьей камере” удивляет читателя совершенно не классическим взглядом на историю Иоанна Крестителя, так как чаще рассматривается миссия этого поистине великого человека, при этом не уделяется внимание его личным переживаниям. Читается книга легко, а вывод автора в конце книги созвучен с размышлениями многих богословов о книге Иова. Огромная часть книги построена на внутренних переживаниях Иоанна, Иисуса и задействованных в истории людей. Это в некоторой мере настораживает, так как истинность этих эмоций и размышлений доказать невозможно. Предполагаю, автор таким образом пытался перенести размышления присущи каждому читателю на героев книги, чтобы каждый смог прочувствовать себя в этой ситуации

    Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber