viazen

Джин Едвардс

"В’язень у третій камері"

Сучасна притча про незбагнені Божі шляхи

Наводячи яскравий приклад історії життя, служіння й смерті Йоана Хрестителя — найбільшого з пророків за словами Самого Ісуса — автор звертається до християн, які страждають від того, що не розуміють до кінця свого Бога та Його вчинків.

Своєрідне продовження відомої історії Едвардса «Про трьох царів», ця книга у формі сучасної притчи вчить нас пізнавати Господа вірою, осягнути глибину слів Христа: «І щасливий той, хто не спотикнеться через Мене» та завжди покладатися на те, що в Ньому, а не на те, що бачимо в Його рішеннях. А ще — усвідомлювати, що перш ніж будь-яка трагедія сталася в нашому житті, вона спочатку пройшла через всевладну руку люблячого Бога.

ВАЖЛИВО: в служінні ця книга є також російською мовою.

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Книга спрямована на християн, які переживають кризу – як в особистому, так і церковному житті – і так чи інакше вважають, що Бог не виправдав їхніх сподівань, що їхня посвята була марнотою, а служіння — повною невдачею.

Книга допомагає піднятися на новий рівень стосунків з Богом. Усвідомити, що наш Господь ніколи не є достоту таким, яким ми Його уявляємо. Зіткнутися віч-на-віч з Богом, якого ми до кінця не розуміємо та який не виправдовує наших сподівань. Кожен віруючий має зіткнутися з Богом, який не вчинив так, як очікувалось.

Ця книга дарує розраду, надію та напрямок руху. Вона дозволяє серйозно замислитися над дуже важливим запитанням: «Чи будеш ти й надалі йти за цим Богом, який не виправдав твоїх сподівань?» Вона сприяє зростанню сильних у вірі християн та церковних лідерів з палаючими серцями, які добре усвідомлюють, що означає та чого вартує бути справжнім учнем Ісуса.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування в рамках проекту «Аптечка душепіклувальника».

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

Також можемо надати цю книгу для:

 • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
 • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
 • курсів з християнського лідерства у семінаріях та коледжах.

Читати більше на сайті видавництва: книга українською мовою / на русском языке

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Скачати представлення книги

     

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

4 коментарі до “Джин Едвардс “В’язень у третій камері””

 1. Дуже сильна книга. Книга, яка перевернула моє уявлення і ставлення до Бога. Книга, яка змушує шукати Ісуса. Однозначно буду перечитувати не один раз.

  Відповіcти
 2. ” Як часто, ми віруючі, прийшовши до Бога, очікуємо від Нього абсолютного. Абсолютної підтримки у всьому, абсолютної допомоги у всіх справах, абсолютних відповідей на всі питання. Але якщо ми не отримуємо на що розраховували, що тоді? Як ми реагуємо? Ставимо під сумнів Його могутність чи приймаємо волю і рішення Бога таким, яке воно є? Хто ж для кого? Ми для Бога чи Він для нас? Автор книги “В’язень у третій камері” наголошує на фразі ” І щасливий ти, якщо через Мене не спідкнешся”. Вона проникає в самі глибини серця де показує всі мотиви, наміри, бажання і спливає питання на яке повинен відповісти кожен “Чи підеш ти за Богом якого ти не розумієш? Чи слідуватимеш за Богом, який не виправдав твоїх очікувань?” Нехай життя Йоана стане прикладом повного скорення та прийняття волі Божої навіть якщо ти “в камері з щурами”.

  Відповіcти
 3. “Для мене ця книга стала притчею про довіру Богу. Автор змусив мене задуматися над тими питаннями, які він поставив: я вірю в своє розуміння Бога чи в САМОГО БОГА? Чи буду я жалкувати, що Бог відкрив мені так мало чи буду радіти, що відкрив так багато? Для мене як для людини, якій важко жити в невідомості, без конкретики це дуже складно. Я розумію, що Бог не зобов’язаний звітувати переді мною. І знаю, що я навіть отримавши його звіт не зрозуміла б Його задуму. І це говорить людина, яка не сиділа як Йоанн у ямі повній щурів. І не була розп’ята. Бог ставить переді мною задачі та перепони такі, з якими я можу впоратися. Але не сама. Лише з ним. Я знала про це. Я чула про це. Але усвідомлення прийшли лише нещодавно. Та хай я змогла це усвідомити. Змусити себе змиритися, здатися на в Божі руки та Його волю дуже важко. Це шлях, який мені ще доведеться пройти.”

  Відповіcти
 4. Книга “Узник в третьей камере” удивляет читателя совершенно не классическим взглядом на историю Иоанна Крестителя, так как чаще рассматривается миссия этого поистине великого человека, при этом не уделяется внимание его личным переживаниям. Читается книга легко, а вывод автора в конце книги созвучен с размышлениями многих богословов о книге Иова. Огромная часть книги построена на внутренних переживаниях Иоанна, Иисуса и задействованных в истории людей. Это в некоторой мере настораживает, так как истинность этих эмоций и размышлений доказать невозможно. Предполагаю, автор таким образом пытался перенести размышления присущи каждому читателю на героев книги, чтобы каждый смог прочувствовать себя в этой ситуации.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber