Джин Едвардс

"В’язень у третій камері"

Сучасна притча про незбагнені Божі шляхи

Наводячи яскравий приклад історії життя, служіння й смерті Йоана Хрестителя — найбільшого з пророків за словами Самого Ісуса — автор звертається до християн, які страждають від того, що не розуміють до кінця свого Бога та Його вчинків.

Своєрідне продовження відомої історії Едвардса «Про трьох царів», ця книга у формі сучасної притчи вчить нас пізнавати Господа вірою, осягнути глибину слів Христа: «І щасливий той, хто не спотикнеться через Мене» та завжди покладатися на те, що в Ньому, а не на те, що бачимо в Його рішеннях. А ще — усвідомлювати, що перш ніж будь-яка трагедія сталася в нашому житті, вона спочатку пройшла через всевладну руку люблячого Бога.

ВАЖНО: в служении эта книга есть также на русском языке!

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Книга спрямована на християн, які переживають кризу – як в особистому, так і церковному житті – і так чи інакше вважають, що Бог не виправдав їхніх сподівань, що їхня посвята була марнотою, а служіння — повною невдачею.

Книга допомагає піднятися на новий рівень стосунків з Богом. Усвідомити, що наш Господь ніколи не є достоту таким, яким ми Його уявляємо. Зіткнутися віч-на-віч з Богом, якого ми до кінця не розуміємо та який не виправдовує наших сподівань. Кожен віруючий має зіткнутися з Богом, який не вчинив так, як очікувалось.

Ця книга дарує розраду, надію та напрямок руху. Вона дозволяє серйозно замислитися над дуже важливим запитанням: «Чи будеш ти й надалі йти за цим Богом, який не виправдав твоїх сподівань?» Вона сприяє зростанню сильних у вірі християн та церковних лідерів з палаючими серцями, які добре усвідомлюють, що означає та чого вартує бути справжнім учнем Ісуса.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування в рамках проекту «Аптечка душепіклувальника».

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

Також можемо надати цю книгу для:

  • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
  • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
  • курсів з християнського лідерства у семінаріях та коледжах.

Читати більше на сайті видавництва: книга українською мовою / на русском языке

viazen

Скачати представлення книги

     

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

1 коментар до “Джин Едвардс “В’язень у третій камері””

  1. Книга “Узник в третьей камере” удивляет читателя совершенно не классическим взглядом на историю Иоанна Крестителя, так как чаще рассматривается миссия этого поистине великого человека, при этом не уделяется внимание его личным переживаниям. Читается книга легко, а вывод автора в конце книги созвучен с размышлениями многих богословов о книге Иова. Огромная часть книги построена на внутренних переживаниях Иоанна, Иисуса и задействованных в истории людей. Это в некоторой мере настораживает, так как истинность этих эмоций и размышлений доказать невозможно. Предполагаю, автор таким образом пытался перенести размышления присущи каждому читателю на героев книги, чтобы каждый смог прочувствовать себя в этой ситуации.

    Відповіcти

Залишити коментар