Навчальним закладам

Забезпечення християнських навчальних закладів гарними книгами є пріоритетним напрямком діяльності Книжкового служіння. Пропонуємо такі варіанти співпраці:

Формування бібліотек

Програма поповнення фондів бібліотек навчальних закладів передбачає можливість надання книжок, – як тих, що вже є в служінні, так і деяких інших, в яких студенти мають особливу потребу (питання має розглядатися окремо).

Кількість примірників наданих книжок визначається з огляду на чисельність студентів закладу та поточні можливості Книжкового служіння.

Підтримка викладачів та курсів

Книжкове служіння заохочує до співпраці професорсько-викладацький склад навчальних закладів. Якщо хтось з викладачів матиме бажання використовувати якусь з книжок у викладанні свого курсу або в якості рекомендованої позакласної літератури, ми готові допомогти у забезпеченні власним примірником книги кожного слухача курсу, а також надати викладачеві можливість використовувати матеріали з книги у розробці лекцій, семінарів, іншій роботі зі студентами.

Валіза випускника

Цей проект спрямований допомогти випускникам семінарій та біблійних коледжів, створити гарне підґрунтя для нового етапу їхнього духовного життя, який розпочинається після випуску, й надати інструменти, які вони ефективно використовуватимуть у подальшому служінні.
Після закінчення програми навчального закладу випускники очних та заочних форм навчання мають можливість отримати у подарунок, залежно від обраної спеціалізації, набір книжок з тих, які беруть участь у служінні.

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber