Ресурси для християнського консультування: проєкт «Аптечка душеопікуна» (ОНОВЛЕНО!)

Люди в церквах звертаються по допомогу та консультування часто з доволі типовими проблемами. Це образа й непрощення, страх смерті, переживання невдач, страждань і втрат; життєві випробування, нездійснені мрії, втрата орієнтирів та сенсу життя тощо.

Проєкт «Аптечка душеопікуна» пропонує як інструмент в душеопікунській та консультативній практиці набір книжок, присвячених вищеназваним та деяким іншим духовним проблемам та недугам. Перелік книг, що ми пропонуємо, а також детальні рекомендації, як і для чого їх можна ефективно використовувати, дивіться/качайте тут (pdf), (doc).

Зосереджуючись виключно на практичних сторонах християнського життя, ці книги відомих авторів пропонують розумний та біблійний підхід до проблеми. Вони не торкаются тем, які  є предметом конфесійних розбіжностей, тому можуть сміливо використовуватися служителями різних церков.

Якщо після бесіди людині, яка прийшла з конкретною проблемою або потребою дати відповідну книгу, то вона скоріше за все намагатиметься її прочитати, бо є високо мотивованою, адже в неї реально болить.  Але протягом всього часу, доки читатиме, згадуватиме слова та настанови душеопікуна, з якими той до неї звертався. З іншого боку, читання дозволить людям глибше подивитися на свою проблему та зрозуміти, що про неї говорить Писання.

Служіння «Книги365» готове допомогти в тому, щоби набір цих книг був завжди під рукою в кожного служителя як засіб швидкого реагування на особисті духовні потреби віруючих. Щось схоже на аптечку першої допомоги в церкві – звідси й назва проєкту. Окрім рекомендованих, служителі на власний розсуд можуть також використовувати для подібних цілей  інші книги, що знаходяться в служінні. Якщо з часом деякі надані їм книги люди «зачитають», служителі можуть звертатися до нас за «поповненням запасів». Зауважимо, що деякі книг є в аудіоформаті, тому можна рекомендувати безкоштовно скачувати їх чи слухати прямо на сайті (докладніше в описах).

Комплект «Аптечки» та окремі книги з нього можна отримати безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту нижче. Треба написати «Аптечка душеопікуна» та вказати бажану кількість «аптечних наборів» чи конкретних книжок:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче. Ми молимося про те, щоб Господь через Своїх служителів та ці книги всіляко укріпляв нужденних, зцілював зранених й підтримував тих, хто похитнувся.

1 комментарий к “Ресурси для християнського консультування: проєкт «Аптечка душеопікуна» (ОНОВЛЕНО!)”

  1. Уже довгий час Книги 365 є благословінням для мене особисто,а також для багатьох людей із церкви.Є добрими порадниками для лідерів нашого регіону. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Нехай Бог благословляє і береже вас.

    Ответить

Оставьте комментарий