Ресурси для християнського консультування: проєкт «Аптечка душеопікуна» (ОНОВЛЕНО!)

Люди в церквах звертаються по допомогу та консультування часто з доволі типовими проблемами. Це образа й непрощення, страх смерті, переживання невдач, страждань і втрат; життєві випробування, нездійснені мрії, втрата орієнтирів та сенсу життя тощо.

Проєкт «Аптечка душеопікуна» пропонує як інструмент в душеопікунській та консультативній практиці набір книжок, присвячених вищеназваним та деяким іншим духовним проблемам та недугам. Перелік книг, що ми пропонуємо, а також детальні рекомендації, як і для чого їх можна ефективно використовувати, дивіться/качайте тут (pdf), (doc).

Зосереджуючись виключно на практичних сторонах християнського життя, ці книги відомих авторів пропонують розумний та біблійний підхід до проблеми. Вони не торкаются тем, які  є предметом конфесійних розбіжностей, тому можуть сміливо використовуватися служителями різних церков.

Якщо після бесіди людині, яка прийшла з конкретною проблемою або потребою дати відповідну книгу, то вона скоріше за все намагатиметься її прочитати, бо є високо мотивованою, адже в неї реально болить.  Але протягом всього часу, доки читатиме, згадуватиме слова та настанови душеопікуна, з якими той до неї звертався. З іншого боку, читання дозволить людям глибше подивитися на свою проблему та зрозуміти, що про неї говорить Писання.

Служіння “Книги365” готове допомогти в тому, щоби набір цих книг був завжди під рукою в кожного служителя як засіб швидкого реагування на особисті духовні потреби віруючих. Щось схоже на аптечку першої допомоги в церкві – звідси й назва проєкту. Окрім рекомендованих, служителі на власний розсуд можуть також використовувати для подібних цілей  інші книги, що знаходяться в служінні. Якщо з часом деякі надані їм книги люди «зачитають», служителі можуть звертатися до нас за «поповненням запасів». Зауважимо, що деякі книг є в аудіоформаті, тому можна рекомендувати безкоштовно скачувати їх чи слухати прямо на сайті (докладніше в описах).

Комплект “Аптечки” та окремі книги з нього можна отримати безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту нижче. Треба написати «Аптечка душеопікуна» та вказати бажану кількість «аптечних наборів» чи конкретних книжок:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче. Ми молимося про те, щоб Господь через Своїх служителів та ці книги всіляко укріпляв нужденних, зцілював зранених й підтримував тих, хто похитнувся.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

3 коментарі до “Ресурси для християнського консультування: проєкт «Аптечка душеопікуна» (ОНОВЛЕНО!)”

 1. Аптечка душеопікуна – це неймовірний скарб для християн. Але скажу чесно, ця аптечка, в першу чергу, потрібна саме вам. Тому, що ці книги як перли, котрі потрібні кожному для духовного життя.

  По обе стороны обиды – книга про образи та поради як з ними справлятися. Бо образи завжди є в нашому житті, то автор дає поради та допомагає усвідомити те, чи ображаюсь я зараз та, чи людина яка ображається на мене.

  Не угашай мечту – життя Йосипа відкривається з нового боку й заграє неймовірними фарбами. На основі історії його життя ми бачимо настільки важливо мріяти та довіряти Богу, бо «якщо Бог обрав для нас мрію, то ніщо не завадить її виконанню».

  Благословение смирения – Джері Бріджес змушує задуматися чи насправді ти є смиренним перед Богом? Сам він ділиться своїм життєвим досвідом та цим показує практичне застосування.

  Почему? Вопрос, который остаётся всегда – читаючи цю книгу ви начебто ведете діалог з ним самим! Він розповідає про досвід життя й виносить істини з пережитого. Він чисто та відкрито подає ті емоції котрі були пережиті ним та іншими людьми.

  Христианство, не оправдавшее надежд? – наші надії не християнство не виправдовує, а наші надумані очікування. Бо багато християн розчарувалися в Бозі та християнстві, бо їхні надії були не виправдані. Тому що їх прохання в молитві не відразу виконалися, їх страждання, неправильне розуміння істини й Бога, прийняття Його як тирана повністю засліплює їх.

  Доверие любой ценой – після читання цієї книги ви почнете задавати собі запитання «Чи довіряю я Богу?» «Як взагалі мені почати довіряти Йому?». Автор відкриває неймовірне діяння довіри, та те, що довіра не може бути без віри та надії великому Творцю.

  Молитва для начинающих – книга, котра говорить про аспекти молитви. Вона піднімає велику тему та змушує задуматися «Чи молюсь як так часто, якби хотів?». Бо молитва – це спілкування з Богом.

  В радость обрати мой плач – ця книга про те, що треба «увійти до свого болю та пройти цей біль». Та про те, що треба бачити Божу руку та Його любов через стіну страждань у своєму житті, й через ці страждання ми можемо побачити ще більше Його слави.

  Зло торжествует и проигрывает – фундаментальна книга для розуміння, що таке зло, його природу та початок. Чи воно підпорядковане Богу? Чи Бог взагалі має владу над ни?

  Духовне керівництво – книга сфокусована на серці християнина, бо саме з нього все виходить. Автор говорить, що молитва, Писання та спільнота є необхідними для нашого життя.

  Духовне формування – розділи книги під назвами «Від… до….». Також піднімається тема серця (що не щось сентиментальне, а місце, де поєднується наш дух, душа та тіло). Особливо зацікавила тема «від страху до любові», бо страх є великим важелем маніпуляції та контролю над людиною. А ідея автора, що треба подружитися з самою смертю ви вже можете прочитати самі.

  Відповіcти
  • Дуже дякуємо за теплі слова! Славимо Бога, Який через ці книги торкається душ людей у часи найтяжчих випробувань. Раді служити, слідкуйте за новими книгами в “Аптечці душеопікуна”

   Відповіcти
 2. Уже довгий час Книги 365 є благословінням для мене особисто,а також для багатьох людей із церкви.Є добрими порадниками для лідерів нашого регіону. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Нехай Бог благословляє і береже вас.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber