NZSM

Эрвін Люцер

"НЕ ЗГАСИ СВОЄЇ МРІІ"

уроки з житя Йосифа

Ця книга – погляд з неба на наші земні мрії. Які наші прагнення Богові до вподоби? Як відрізнити Його мрії від тих, що є лише плодом людських ілюзій та амбіцій? Що здатне зруйнувати будь-яку мрію і коли вона, навпаки, стає непідвладною обставинам і згубним діям людей?

Книга дає глибокі відповіді на ці та інші хвилюючі запитання, несе підбадьорення тим, чиї мрії здаються безнадійно розбитими, та мудру настанову всім іншим мрійникам. Пропонуючи уважний погляд на біблійну історію про життя Йосифа, його власні мрії та мрії Бога стосовно нього, автор показує, як відданість Богові за будь-яких обставин здатна не лише здійснити наші мрії, провівши крізь найбільш руйнівні випробування, а й залишити яскравий слід у долях багатьох людей.

Разом з іншими творами Ервіна Люцера – “По обидва боки образи”, “Перемога над смертю” і “Невдачі: потаємні двері до успіху” – ця книжка входить до золотого фонду літератури з практичного християнства.

Ервін Люцер з 1980 року несе служіння старшого пастора церкви Муді в Чикаго; постійний учасник програм національної Біблійної радіомережі в США та Транссвітового радіо. Народився й виріс на півдні Канади. Автор декількох десятків книжок, що видаються багатотисячними накладами у всьому світі. Відомий українському читачеві за такими книгами, як «По обидва боки образи», «Хрест Гітлера», «Перемога над смертю» тощо.

 

Книжка несе глибоке підбадьорення та розраду людям, чиї мрії зазнали руйнівної дії з боку інших людей та обставин і здаються безнадійно розбитими, а також мудру настанову всім іншим, хто прагне слідувати своїй мрії.

Книга може бути надана церквам, капеланам, душеопікунам, волонтерським командам, які працюють з ВПО, а також окремим віруючим
– для потреб практики душеопіки
– для особистих бібліотек віруючих, в першу чергу служителів;
– для проведення тематичних семінарів і зустрічей;
– для поповнення фондів церковних бібліотек.

Відгуки служителів про вивчення цієї книги в церквах дивіться тут
Електронну та аудіо-версію книги російською можна завантажити та слухати тут 

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Завантажити електронну книгу БЕЗКОШТОВНО !!!

Доступні формати: fb2epubmobi (Kindle), pdf A4, txtrtf.

Завантажити

Інші книги автора

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber