“Шлях пілігрима”: курс з основ християнського життя для молодих людей

Це курс з основ християнського життя. Він був розроблений переважно для молодих людей, що перебувають у пошуку, та новонавернених. Може ефективно використовуватися у проведенні зустрічей,  домашніх груп, конференцій і семінарів молоді, євангелізаційних таборів, а також в роботі служіння реабілітації.

Курс покликаний у жвавій та ненав’язливій формі навчити їх розуміти найважливіші складові християнського життя. Він пропонує спільне обговорення в форматі дискусійної групи нагальних питань, з якими стикається віруючий у сучасному світі (рос. мовою). Ґрунтується на книзі «Подорож Пілігрима сьогодні» – одній з найвідоміших християнських притч, що розказана у контексті реалій та тенденцій III тисячоліття. В наявності лише рос. мовою.

 

♦ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Залежно від мети й влаштування, курс може тривати від 10-12 днів (наприклад, в літньому молодіжному євангелізаційному таборі) до 3 місяців (на зібраннях молодіжного служіння чи домашньої групи)

Ідея полягає в наступному. Учасники разом з героями книги вирушають на пошуки Небесного Граду. Їхній «шлях» полягає в читанні книги «Подорож  Пілігрима сьогодні» по 1-2 невеликих розділи за раз та розважанні над ними. (Для художнього твору в стилі легкого фентезі таке читання не має скласти жодних труднощів.) Тривалість «шляху» складає 12 «днів». Наприкінці кожного такого «дня» учасників очікує «привал», де вони перетравлюють та обговорюють те, що  прочитали.

В цьому їм допомагає спеціальний посібник «Путівник пілігрима», де містяться:

 • розважання на привалі – думки, що пропонують ширше поглянути на прочитані розділи
 • питання для обговорення, які заохочують учасників поділитися власними думками, переживаннями та досвідом
 • місця з Писання, які варто знати у зв’язку з темою, що обговорюється
 • заключна молитва.

Посібник «Путівник пілігрима» можна отримати, надіславши запит до Книжкового служіння, або завантажити електронну версію тут (у форматі pdf, doc, fb2, epub, mobi).

Кожний учасник матиме власний примірник книги – або в електронному вигляді, скачавши її безкоштовно, або замовивши паперову книжку.

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

♦ ПРО КНИГУ

«Подорож Пілігрима сьогодні» – це талановитий сучасний «римейк» книги, що була написана більше 300 років тому, та за кількістю видань стала другою у рейтингу популярності християнською книгою після Біблії. Цим вона довела, що теми й питання , які в ній піднімаються, були й лишаються мега-актуальними для багатьох поколінь віруючих.

Це не просто переповідання сучасною мовою класичної Бун’янівської історії, а скоріш відтворення канви сюжету — тернистого шляху людини, яка щойно увірувала, до Небесного Граду — в постмодерністських реаліях сучасності, з усіма спокусами та прихованими загрозами для новонавернених душ, багато з яких Бун’янові в середині XVII століття навіть не могли наснитися.

Книга написана легкою, живою та доступною мовою, як літературний твір жанру фентезі, й орієнтована здебільше на молодих людей віком 16-27 років, які силкуються ствердитися у житті, перебувають в активному пошуку її сенсу та свого місця в ній, формуванням власної системи пріоритетів та цінностей.

Більше про книгу, а також відгуки про неї читайте й слухайте тут.

Більше інформації про проект «Шлях пілігрима» можна отримати, зв’язавшись зі служінням “Книги365”.

_______________________

Этот материал есть на русском языке.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

7 коментарів до “Курс “Шлях пілігрима” з основ християнського життя”

 1. Хотіли подякувати Вашій місії за книжечки, нашій громаді дуже сподобались, особливо підліткам «Путишествие пилигрима». Нехай Господь Вас благословить і на далі служити Йому та людям
  На фото це не всі люди, які займаються)

  Відповіcти
 2. «Прочитав первую главу, меня коснулись слова Мирского мудреца, которые заставили увидеть те разрушающие веру во Христа мысли, которые жили в моём мышлении:»Крис, все дороги ведут к свету. Иисус не путь, он один из вариантов. Он не Истина, а только точка зрения, и уж конечно же не Жизнь, а лишь стиль жизни. Как иначе мы можем реагировать на все эти притязания на истинность, на все окружающие нас уникальные религии и культуры? … Справедливо ли,когда одна небольшая группа пичкает своим пониманием морали всех детей Божьих? Давая истине различные определения, мы просто смотрим на разные грани одного бриллианта. И если мы искренне стремимся к свету, то придем к одному и тому же. Секрет прост: » Следуй своему сердцу»»
  Читая разные вещи, познавая разнообразие культур и религий в мире, я постоянно задавала себе вопрос: Господи, а как же эти люди, эти, ведь они никогда не знали о Христе, о Боге Авраама, Исаака и Иакова. Неужели они погибнут, ведь они делают добрые дела!На подсознании я всегда верила в эту истину о Христе, как о Пути, Истине и Жизни. Но слова этой книги дали мне большее понимание. Ведь эти люди обмануты тем, кто обманул Адама и Еву в саду! Ведь они также ищут истину, но по неизвестным мне обстоятельствам они стали обманутыми сатаной.Это заставило меня обновить своё мышление и проникнуться любовью к этим людям, которые окружают меня, ведь они же Божьи дети, которые еще не познали своего Творца.»

  Відповіcти
 3. Вітаю. 13 вересня наш книжковий клуб, який тільки недавно почав своє існування отримав від вас подарунок, 10 книг “Путешествие пилигрима. Сегодня”.
  Загалом у спільному читання брали участь 11 людей і ми щиро вдячні вам за допомогу та наданні книг. В невеликий термін ми разом прочитали цю книгу. Прочитавши “Путешествие пилигрима” ми неодноразово впізнавали себе у житті та дорозі головного героя (а також другорядних..). З кожним розділом ми бачили фрагменти нашого життя, моменти які переживає Кріс перегукується з сьогоденням кожного християнина.
  Спостерігаючи його шлях ми переусвідомлювали нашу життєву дорогу і труднощами, з якими нам доводилося зіткнутися. Сцени із книги вдало передають Біблійні паралелі. Вдало описуються різного роду релігійні течії та заблудження, з якими можуть стикнутися ті, хто шукає шлях до Істини. Цю книгу ми читали разом із тими, хто тільки починає іти Шляхом, так і тими, хто давно ним крокує, що дає можливість проаналізувати свій шлях та зробити переоцінку своїх цінностей, зробивши висновок пройденого етапу духовного християнського життя.
  Щиро дякуємо Вам за надані нам книги. Це велике благословіння для кожного з нас. Ваша праця не є даремною і приносить велику користь, в тому числі і для життя нашого читацького клубу. Вдячні Богу, за те, що дарував знайомство з Вами. Нехай Господь рясно благословить Вас і вашу працю.
  Андрій Аркуша. м. Тернопіль

  Відповіcти
 4. На одном из наших реабилитационных центров мы проводили этот курс. Удивительно было слышать отзывы о прочитанном от людей, многие из которых читать научились после школы. Книга очень легко читается и является актуальной для нашего времени. Все братья были в восторге от прочитанного, делились переживаниями и благодарили за книгу!

  Відповіcти
 5. Прийміть найщиріші вітання, дорога команда Книжкового Служіння.
  Щиро вдячний Вам за Вашу велику працю на ниві Божій та за те що Ви є.
  В теперішній час Ваше служіння дуже необхідне, особливо для таких церков, як наша.
  Хочу подякувати також за отримані від Вас книги.
  Найперше дякую за книги “Подорож пілігріма” та робочі зошити до них.
  Ми з молоддю проходимо цей курс під час молодіжного спілкування.
  Для нас це було щось нове просто читати книгу та обговорювати її.
  Спочатку це давалося важко, бо більшість не могла з перших розділів до кінця зрозуміти про що в ній йдеться,
  але читаючи далі ситуація помінялася кардинально. Дехто свідчить, що з нетерпінням чекають наступного розділу щоб дізнатися що буде далі.
  Але найголовніше, до якого висновку ми прийшли, що якби не цей курс ми б ніколи не піднімали та не обговорювали таких важливих питань,
  які так сьогодні актуальні. молодь починає більше відкриватися в своїх проблемах та боротьбі яку ми ведемо в цьому світі.
  І для мене як керівника молоді, цей курс є дуже хорошою допомогою в наставленні інших для правильного слідування за Христом.
  Я дуже вдячний Вам за те, що Ви запропонували цей курс.
  Зараз ми десь на середині, тому я думаю ще багато прекрасних відкритів попереду.

  Відповіcти
 6. “Вообще, христианских книг в таком жанре я почти не читала и не знала сто ожидать от этой. Но она оказалась очень интересной и что самое главное очень отрезвляющей. После прочтения хочется идти и благовествовать, потому что приходит осознание ужасного положения людей. Когда грех, смерть и слава Божья показаны в таком ракурсе, то это очень впечатляет.Слава Богу за то, что Он дарует людям мудрости писать такие произведения.” – Анна, Харьков

  Відповіcти
 7. “Это как раз та книга, которую читают на одном дыхании. С первых страниц окунулась во все события и переживания героев. Прекрасная идея, взять мировую классику и «перевести» её на наш, современный, язык. Выражаю отдельное спасибо автору, за старания и умения.Во многих главах видела себя и это помогало утвердится в своих отношениях с Богом, ярче прочувствовать награду, ожидающую нас. Дало силу противостать искушениям и твердо стоять на ногах. Советую прочесть её каждому христианину, потому что она довольно точно описывает сегодняшнюю жизнь со всеми радостями и трудностями, встречающимися на пути.Благодарю Бога, что он расположил сердца многих людей и это книга оказалась у меня в руках!”

  Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber