Ресурси для капеланів та волонтерів

«Антикризова» література для духовно та психологічно зранених людей

Капелани та волонтери часто зустрічаються з людьми, які через певні життєві обставини мають потребу в слові підбадьорення та настанов , а також у невпинній духовній опіці. Служіння “Книги365” пропонує допомогу в цій важливій справі.

Служителю у його роботі не завжди вдається присвятити кожній людині достатньо часу й сил, які потрібні для її глибинного духовного зцілення та відновлення. Книги, які ми пропонуємо, зможуть стати ефективними помічниками в цій справі.  Людині, яка має певну духовну потребу достатньо просто дати прочитати відповідну книгу, й вона стан немов би продовженням бесіди на подальші дні чи навіть тижні. Дух Святий через автора буде невпинно працювати з серцем цієї людини, відкриваючи Божі істини про біль і прощення, страждання та смерть, образу, віру, й спасіння.

Ці книги написані легко й доступно, але разом з цим глибоко та вміло.  Вони зможуть з успіхом використовуватися військовими та муніципальними капеланами, у шпитальному та тюремному служінні, в роботі з військовослужбовцями та членами їхніх родин, ВПО та постраждалими від воєнних дій.

Нижче перелік книг з детальним описом, а також ідеї, коли та як їх можна використовувати:

Для тих, хто зазнав втрат

chomu

Чесна й пряма розмова про те,
– чому стаються нещастя?
– що доброго може випливати з людських трагедій?
– де у всьому цьому Бог?
– чи можна довіряти Йому, та в чому саме?

Автор звертається до тих,
– хто несе тяжкий тягар страждань,
– чия віра похитнулася від перенесеного болю,
– хто зазнав розчарування в Бозі та людях,
але все одно намагається знайти сенс у тому, що відбувається навколо.

– робота з ВПО та постраждалими від війни, родичами загиблих та поранених, їхніми сім’ями
– допомога в душеопікунській роботі з людьми, які відчувають страждання або пережили втрати
– в роботі волонтерів, молитовному служінні та наметових євангелізаціях

Мудрі відповіді на загрози світу

PTSR

Брошура пропонує людям, які страждають від ПТСР і намагаються подолати численні труднощі, пов’язані з цим діагнозом, мудрість Божого слова, без якої неможливо осягнути, а тим паче вирішити, коло їхніх проблем, а також ґрунтовний світогляд, який допоможе зрозуміти себе, свої страждання і – найголовніше, Бога.

В першу чергу книга адресована усім тим, хто страждає на ПТСР. Також вона дуже допоможе в розумінні проблеми та практичних діях членам сімей, друзям та колегам таких людей. Книга буде корисною для служителів, які працюють з ВПО та новими людьми, що з’явилися в церквах від початку війни, а також капеланам та волонтерам.

  • Особисте благовістя та душеопіка
  • Робота з ВПО та сім’ями військовослужбовців
  • Бібліотечки служителів, капеланів та волонтерів

Більше на сторінці книги

Крізь складні часи – з надією

Як навчитися віддавати Богові свій біль.
Як проходити долиною смертної тіні, зберігаючи спокій та радість.
Як найбільші втрати можуть стати найціннішим духовним здобутком.

Написана мовою, доступною для широкого кола читачів, ця книга сповнена втіхи та водночас глибоко реалістична. Вона розповідає не стільки про те, як пережити часи випробувань, але як можна жити усією повнотою справжнього життя посеред страждань – та вийти далеко за їхні межи.

Завжди практична, позбавлена спрощень, вона ненав’язливо вказує шлях до життя, що вкорінене в Божій незмінності та вічній надії, – життя, яке готове щиро радіти навіть посеред найтемнішої ночі.

— допомога в душеопікунській роботі з людьми, які переживають страждання або зазнали життєвих втрат
— робота з ВПО, сім’ями військовослужбовців, пораненими

Настільна книга для всіх, хто зазнав невдач, хто вважає себе невдахою. Або навпаки.

putkuspehu

Істина великої сили, що несе зцілення та звільнення: в Своєму досконалому задумі Бог вміє використовувати навіть наші гріхи та промахи.
Те, що всі вважають невдачею, може бути важливим та цінним для Бога, та навпаки – успіх серед людей виглядатиме повним фіаско в Його очах.

Автор звертається до всіх, в першу чергу віруючих, хто вважає себе невдахами… або навпаки – щиро впевнені, що в них «життя склалося». Читаючи цю книгу, одні й другі зможуть навчитися багатьох речей, зокрема:

аналізувати минуле, не дозволяючи йому вас контролювати;
змирятися з обмеженістю власних сил та можливостей;
приймати себе такими, якими нас приймає Бог;
– бути ласкавішими з оточуючими,

та не виключено, що взагалі змінять своє ставлення до успіху й успішності.

Книга може стати незамінним інструментом в руках служителів, зайнятих душеопікунською роботою та християнським консультуванням. Вона буде гарною допомогою в обговоренні проблем, так чи інакше пов’язаних із розуміння життєвих втрат, успіху та успішності, а також питаннями прийняття себе та оточуючих, ефективності служіння, ставлення до власних дарів та здібностей, переживання труднощів, повноти життя у Христі тощо. Рекомендуємо прочитати цю книгу кожному, хто вважає себе християнським лідером.

Для глибокого вивчення книги на домашніх групах або самостійно додається Посібник для обговорення.

Завантажити представлення книги (PDFPowerPoint), уривки та цитати (doc)

Читати більше на сторінці книги.

 

Аудіокнига: слухати/завантажити безкоштовно

Інструменти для особистої євангелізації у силових структурах

З метою благовістя в силових структурах та влаштування церкви на робочому місці можуть бути ефективно задіяні книги, що присвячені «життєвим» темам: вони цікаві всім та на перший погляд не мають явного та прямого зв’язку з питаннями віри та християнства, хоча й приводять читача до усвідомлення Благої Звістки.  Такі книги дозволяють легко розпочати розмову «про головне», й в подальшому часто повертатися до цих питань. В служінні є декілька таких книжок.

У пошуках мети, сенсу та істини

Счастливая Жизнь

Низка розповідей про долі реальних людей, яка має на меті зрозуміти на їхніх прикладах, в чому полягає людське щастя. Книга вказує шлях від головної відчутної потреби кожної людини – досягти щастя в житті – до її реальної потреби прийняти Ісуса Христа як особистого Господа і Спасителя

Книга орієнтована на людей, нетвердих у вірі або невіруючих, які через труднощі, пов’язані з війною, відчувають сьогодні, що втратили будь-яку надію на щасливе майбутнє, та знаходяться в пошуках мети, сенсу та істини в житті.

Тема пошуків щастя (або повернення до миру й спокою передвоєнних часів), на відміну від пошуків Бога, сьогодні цікавить кожного. Це робить книгу універсальним інструментом особистого благовістя, створюючи привід для розмов про віру, духовність та життєві пріоритети.

— інструмент для особистого благовістя колегам, сусідам, друзям та знайомим.
— благовістя та душеопіка у військових підрозділах, шпиталях, пунктих гуманітарної допомоги
— робота з сім’ями військовослужбовців

Завантажити електронну книгу
БЕЗКОШТОВНО !!!
Доступні формати:
fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A4, txt, rtf.

Завантажити

Аудіокнига: слухати/завантажити

Для тих, хто зазнав втрат

chomu

Чесна й пряма розмова про те,
– чому стаються нещастя?
– що доброго може випливати з людських трагедій?
– де у всьому цьому Бог?
– чи можна довіряти Йому, та в чому саме?

Автор звертається до тих,
– хто несе тяжкий тягар страждань,
– чия віра похитнулася від перенесеного болю,
– хто зазнав розчарування в Бозі та людях,
але все одно намагається знайти сенс у тому, що відбувається навколо.

– робота з ВПО та постраждалими від війни, родичами загиблих та поранених, їхніми сім’ями
– допомога в душеопікунській роботі з людьми, які відчувають страждання або пережили втрати
– в роботі волонтерів, молитовному служінні та наметових євангелізаціях

У що вірять християни, чому вони вірять у це та чому це насправді важливо

vira

Книга відсилає читача до коріння християнської віри з метою дати відповідь на фундаментальні запитання, що винесено в назву.

Автор, відомий письменник та християнський лідер, торкається головних тверджень віри, які поділяють християни усіх конфесій, і переконливо доводить на багатьох свідченнях та життєвих прикладах, чому віруючим слід міцно триматися ортодоксального християнства, тієї віри, що раз та назавжди була передана святим.

Віра, вважає він, має стати чимось значно більшим за релігію чи навіть особисті стосунки з Ісусом – основою повної картини світу і місця людства в ньому. Лише достеменно знаючи, у що віримо, ми можемо відстоювати християнство та втілювати у своєму житті.

Людям, які перебувають у пошуку Бога та відповідей на важливіші життєві питання, які звертаються до церкви по духовну підтримку, книга дасть надійні дороговкази, чудові приклади та переконливі свідоцтва для того, щоб зробити головний вибір у своєму житті.
Новонаверненим та молодим християнам книга допоможе сформувати цілісний світогляд та надійне підґрунтя для того, щоб втілювати в повсякденне життя та обстоювати свою віру.
Християни, які зазнали кризи своєї віри, бажають більш глибокої посвяти та повноти життя посеред випробувань сьогодення, знайдуть тут ефективні настанови та розраду.

Книга та курс з формування цілісного християнського світогляду «У що вірять християни» на її основі стануть гарними інструментами для служителів та церковних лідерів

– у заняттях з новими членами церкви
– у підготовці до прийняття водного хрещення
– у служінні малих груп
– на молодіжних зустрічах та групах
– у капеланському служінні, центрах реабілітації, місіонерській роботі

Ми пропонуємо, аби кожний капелан, волонтер чи служитель в соціальній сфері, зацікавлений у використанні цих інструментів у своєму служінні, постійно мав у себе запас таких книг, й вони завжди були під рукою в потрібний час.  Готові надавати та постійно поповнювати такі особисті бібліотечки.

Книги можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту нижче:

Напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії інших книжок.

 

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber