vira

Чарльз Колсон

«Віра»

У що вірять християни, чому вони вірять у це та чому це насправді важливо

Книга відсилає читача до коріння християнської віри з метою дати відповідь на фундаментальні запитання, що винесено в назву.

Автор, відомий письменник та християнський лідер, торкається головних тверджень віри, які поділяють християни усіх конфесій, і переконливо доводить на багатьох свідченнях та життєвих прикладах, чому віруючим слід міцно триматися ортодоксального християнства, тієї віри, що раз та назавжди була передана святим.

Віра, вважає він, має стати чимось значно більшим за релігію чи навіть особисті стосунки з Ісусом – основою повної картини світу і місця людства в ньому. Лише достеменно знаючи, у що віримо, ми можемо відстоювати християнство та втілювати у своєму житті.

 

Чарльз (Чак) Колсон (1931–2012) — особливий радник президента Ніксона, один з найбільш впливових політиків США й головних фігурантів Вотергейтського скандалу; людина, чиє покаяння й навернення до Христа стало світовою сенсацією та принесло в масову культуру термін «народжений заново». Засноване ним «В’язничне братство» об’єднує більше 50 000 волонтерів, які несуть служіння в більш ніж 600 тюрмах 40 країн світу. Активний християнський діяч і публіцист, Колсон написав більше десятка книг, в тому числі «Народжений заново» та «Любити Бога», що стали бестселерами.

Книга написана з метою дати сучасним християнам можливість сформувати цілісний світогляд та надійне підґрунтя для того, щоб втілювати в повсякденне життя та обстоювати свою віру. Християни, які зазнали кризи своєї віри, бажають більш глибокої посвяти та повноти життя посеред випробувань сьогодення, знайдуть тут ефективні настанови та розраду.

Людям, які перебувають у пошуку відповідей на важливіші життєві питання та звертаються до церкви по духовну підтримку, книга дасть надійні дороговкази, чудові приклади та переконливі свідоцтва для того, щоб зробити головний вибір у своєму житті.

Книга та курс з формування цілісного християнського світогляду «У що вірять християни» на її основі стануть гарними інструментами для служителів та церковних лідерів

– у заняттях з новими членами церкви
– у підготовці до прийняття водного хрещення
– у служінні малих груп
– на молодіжних зустрічах та групах
– у капеланському служінні, центрах реабілітації, місіонерській роботі

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A5

Завантажити

Ще книги для розуміння основ віри

 

Інші книги автора

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Чарльз Колсон «Віра»”

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber