Особисте благовістя

Кожен віруючий, який коли-небудь намагався засвідчити про свою віру друзям, сусідам, родичам, колегам на роботі чи у навчальному закладі, стикався з цією проблемою. Як розпочати чи перевести розмову на «вічні» теми? Як заволодіти увагою співрозмовника, викликати його щиру цікавість до теми Бога, віри та спасіння? Як подолати в людині опір захисної зовнішньої оболонки позірного успіху і самовпевненості? Адже сьогодні найбільш ефективним стає так зване «дозвільне благовістя», яке спочатку намагається заслужити увагу й довіру співрозмовника, щоб отримати в нього психологічний «дозвіл» на свідчення й відверту бесіду.  

В служінні є деякі книжки, які можуть стати ефективним знаряддям особистого євангелізму. Вони розраховані на людей, які перебувають «у пошуку», на «співчуваючих» християнству та просто схильних до тверезого аналізу дійсності.  

Ці книжки можуть розпочати розмову з людьми про найголовніше  та тримати її протягом днів, а може й тижнів. Давши почитати таку книгу своїм невіруючим знайомим, ви змусите їх почати розмірковувати над питаннями сенсу й цінності життя, вибору, цінностей і т.ін. Ви отримаєте можливість повертатися до цих тем знов і знов, коли обговорюватимете з ними прочитане.

Служіння “Книги365” готове надавати ці книги в розумних кількостях церковним громадам, місіонерам та благовісникам, а також служінням ЗНЦ, окремим малим/домашнім групам та ін. Проте зазначимо, що ці книги мають застосовуватися на суто індивідуальній основі, тому НЕ МОЖУТЬ використовуватися як роздавальні матеріали у проведенні вуличних євангелізацій, євангелізаційних наметах і т. ін.

Скачати представлення цього проекту й короткий опис книжок щодо їхнього використання можна тут (docx), (pdf)

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber