ПТЦ

Cучасна притча про царство Бога та Його помазаників

Джин Едвардс

"Про трьох царів"

досвід скрушеного серця

Розповідаючи у формі сучасної притчі історію відносин Давида й царя Саула, а також царя Давида та його сина Авесалома, автор розкриває Божий погляд на лідерство в Його царстві та відповідає на багато болючих запитань стосовно авторитарних методів керівництва в церкві, послуху та смирення перед очевидною несправедливістю, морального вибору в боротьбі за правду та духовного зростання у несприятливому середовищі, які чи не щодня виникають у віруючих.

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Серед нас є багато спустошених, пригнічених християн, зранених розколами в церкві та особистими сутичками з братами й сестрами по вірі. Розгублені і часто озлоблені, віруючі покидають авторитарні групи у пошуках розради, зцілення і надії. У християнському середовищі накопичилось дуже багато болю і ран, яким рідко приділяють увагу й зусилля служителів.

Ця книга допомагає змінити цей стан речей. Вона надає саме те слово підтримки й надії, яке конче потрібне таким християнам — причому робить це водночас ненав’язливо та переконливо, пропонуючи сучасний погляд на добре відому давню біблійну історію.

Важко навіть уявити, скільки розбитих сердець та зруйнованих стосунків зцілила ця маленька книжка; скількох благословенних духовних лідерів виховала, скільком розколам церковних громад вона запобігла, скільком віруючим надала розраду й сили «не полишати своїх сходин» і рухатися далі, шукаючи Божої волі та звершуючи своє служіння.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги.

Книга може стати в нагоді пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування, разом з іншими книгами, що входять до   «Аптечки душепіклувальника».

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

Також можемо надати цю книгу для:

 • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
 • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Завантажити електронну книгу БЕЗКОШТОВНО !!!

Доступні формати: fb2epubmobi (Kindle), pdf A4, txtrtf.

Завантажити

Слухати на YOUTUBE

Скачати представлення книги

     

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

4 коментарі до “Джин Едвардс “Про трьох царів””

 1. “Прекрасна книга для тих, хто тільки починає свій шлях служіння, лідерства. Дуже гарний приклад таких біблійних правителів, як Саул, Давид та Авесалом доводить, що саме так, як ти ставишся до людей, котрі наразі стоять над тобою, так ти і будеш ставитись до людей, над якими колись будеш поставлений. І тут вже питання до тебе – з кого із трьох царів ти візьмеш приклад?”

  Відповіcти
 2. Молодіжна група по душеопікунству! Використовували книгу «Історія трьох царів». Для мене особисто ця книга стала ковтком свіжої води. Я проводив дві групи: для молоді і сімей. Коли я починав ці групи то я думав що це має допомогти тим кого я вчу. Але в цей момент я побачив що ці знання більше потрібні мені. В цей час я проходив певні виклики і конфлікти в служінні як пастор. І через цю книгу я побачив що я стаю Саулом для моїх братів. Я хочу бути Давидом в житті і служінні, тому продовжую вчитися перемагати Саула в своєму серці.
  Бог провів мене через ці конфлікти і книга про трьох царів стала гострим інструментом доя Божої праці над моїм серцем!

  Відповіcти
 3. Від 20 грудня був поновлений читацький клуб із новими учасниками. Перші збори клубу були проведені завдяки вашому видавництву та замовнику Андрію Аркуші. Ми отримали 10 книг “Про трьох царів”. Ця книга захопила нашу увагу та нових учасників. До нас долучились ті, які були з книгами на “ви” та вони занурились із головою в цю історію. Нам довподоби такий сценічний підхід автора до розповіді і викладу своєю думки, тому що, це допомогло всім зрозуміти текст і легко його опрацьовувати.
  Переглядавши не простий шлях Давида та його поводження в царстві ми аналізували не тільки його, але й Саула і Авесалома та прокладали ці сюжетні лінії на свій лад та на наш час. Ця книга стала хорошою порадою для нас. У нас з’явилась можливість побачити такі сторони біблійної історії, які раніше ніколи не помічали.
  Ми щиро дякуємо за вашу працю, що і далі підтримуєте нас. Будемо раді й далі співпрацювати з вами.

  Відповіcти
 4. 9-11 жовтня 2020 року жіноче служіння Церкви Євангельських християн-баптистів м.Дубно провели 1 частину 3-х денного жіночого ретріту на тему “Хто твій Цар?” з використанням книги Джина Едварса “Історія трьох царів”. Метою ретріта було зрозуміти, кому служить серце, кому поклоняється. і знайти Саула в своєму серці, та вирвати його зі свого серця.
  8-10 січня 2021 року проведено 2 частину ретріту на тему “Хто твій Цар?”, де ми роздумували над тим, хто царював в серці Давида.
  Висловлюємо величезну вдячність книжковому служінню та всім дотичним людям до нього за вашу працю. Рясних Божих благословінь, натхнення, радості та бажання служити Господу та людям на кожному місці, де ви є.

  Щодо книги Джина Едварса “Історія трьох царів”, цього переспіву відомої біблійної історії про Давида, Саула та Авесалома, то можу сказати що це дуже цінний ресурс для членів церкви. В книзі дивним чином переплетено питання влади, питання поклоніння, питання використання ресурсів, дарів та талантів, які нам дав Господь. Рекомендую до читання.
  Вікторія

  Прочитавши притчу “Про трьох царів”, я зрозуміла, що це книга, яку я прочитаю ще не один раз. Кожен раз, вона буде “відкриватися” по-новому і нагадувати про важливі цінності. Для мене життя Саула – це приклад, як можна мати дуже багато і через гординю, лукавство, непослух прожити життя даремно. Притча показує, що важливо вміти довірити своє життя Творцеві, подякувати Йому за все і зрозуміти, що не я знаю, що мені потрібно, а Господь.
  Люда

  Така маленька, але така глибока книга. її я буду перечитувати ще декілька разів, бо вона повна цінних скарбів. я знаю цю історію з дитинства, але ніколи не були для мене образ Саула і Давида так ми яскравими та зрозумілими. Декілька перших розділів було якось важко читати, здавалось ніби автор обриває історію раз за разом. Але потім, з перших глибоких аналізів, книга преобразилась, читати було легко. Але я часто зупинялась обдумати те, що прочитала. Не раз прочитане викликало сльози.. Я пероцінила Давида, його характер, його серце. Я зрозуміла чому він був названий Божим другом.
  Рая

  Розпочинаючи читати цю книгу, ніби дійсно квапливо заходиш до театру і займаєш місце в очікуванні чогось неймовірного… ніби десь там, осторонь спостерігаєш за героями і переживаєш разом з ними. Що буде далі? Як вони вирішать цю справу?…
  Розповідаючи у формі притчі історію відносин Давида і царя Саула, а також царя Давида і його сина Авесалома, автор
  відповідає на багато болючих запитань стосовно керівництва, послуху та смирення перед очевидною несправедливістю, морального вибору в боротьбі за правду та духовного зростання у несприятливому середовищі, які чи не щодня виникають у нас…
  Марічка

  Хто ще не прочитав книжку про трьох царів, прочитайте. Саме найбільше що хотілося зробити після прочитання цієї книги: вирвати Саула зі свого серця.
  Світлана

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber