EO

Добра новина для забруднених, побитих та вигорілих

Бреннан Меннінг
"Євангеліє обірванця"

Багато з нас вірять у Божу благодать, та живемо ми так, ніби намагаємося заробити Його любов. Ми уявляємо, як Бог невдоволено хитає головою, підраховуючи наші успіхі й невдачі. Вважаємо, що треба робити щось більше чи намагатися стати кимось іншим, аби заробити Отче вподобання.

Автор малює зовсім інше, правдиве зображення наших відносин з Богом: ми приходимо до Нього як обірванці — забруднені, побиті та виснажені. Але коли ми сідаємо біля Його ніг, Він лагідно посміхається. Він обіймає нас. Він сприймає нас не наче якихось невдах, а як обраних — тих, на кого націлена Його любов.

Книга дозволяє не тільки осягнути євангеліє благодаті розумом, але зрозуміти його серцем, припинити сприймати як богословську істину й нарешті наважитися будувати на ньому власне життя — в буквальному сенсі, черпаючи величезну насолоду у «незбагненному багатстві Христа» тут і тепер. Містить багато свідоцтв та життєвих ілюстрацій — це робить її дуже виразною, захоплюючою та легкою в читанні.

«Життя Бреннана Меннінга було найбагатшим та найнасиченішим серед усіх людей, яких я знаю», — писав про нього Філіп Янсі. Бреннан Меннінг (1934-2013) — ветеран корейської війни, колишній францисканський священник, який став мандрівним євангелістом. Крім «Євангелія обірванця», яка стала найбільш відомим його бестселером, написав більше двох десятків книжок, зокрема «Довіра за будь-яку ціну» та «Дитя Авви», які були перекладені десятками мов. Мандруючи світом, він пристрасно ділився з людьми приголомшливою звісткою про Божу несамовиту й безумовну любов в Ісусі Христі.

Це одна з найсильніших книжок-роздумів про Божу любов та євангеліє благодаті, яка стала класикою та в багатьох змінила розуміння того, яким насправді має бути життя Ісусового учЗапропонована самим автором як «добра новина для забруднених, побитих та вигорілих», вона дарує всім тим, хто знесилів і сповнився нехіттю, торуючи Шлях, глибоке розуміння глибини, ніжності й сили Батьківської любові, явленої нам в Ісусі Христі. Та через це  надає справжню радість та свободу, повноту життя й розуміння власної ідентичності у Христі.

 • глибоке біблійне розуміння громадою євангелія благодаті як єдиного підґрунтя, на якому можна і варто будувати своє життя, стосунки та служіння;
 • духовне визволення від поверхневої віри та законництва, здатність повною мірою відчути у повсякденному житті визвольну силу Євангелія та «незбагнені багатства» Христові;
 • переосмислення віруючими життєвих принципів та шляхів духовного зростання;
 • якісно новий рівень служіння, посвяти, особистого благовістя та свідчення.

Служіння «Книги365» готове надати церквам та окремим малим групам відповідну кількість примірників книги для спільного вивчення й обговорення.

До книги додається розлогий «Путівник для вивчення», який сприяє більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої групи. Він також містить додаток «19 милостей: духовна подорож пошуку, молитви і споглядання»

Також можемо надати цю книгу для:

 • підготовки місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
 • проведення тематичних семінарів та зустрічей;
 • особистих бібліотек пасторів, керівників служінь та церковних лідерів;
 • поповнення фондів церковних бібліотек.
Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Скачати представлення книги

     

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

4 коментарі до “Бреннан Меннінг “Євангеліє обірванця””

 1. Книга “Євангеліє обірванця” Бреннан Меннінг – ніби відчиняє по черзі, всі двері твого серця і висвітлює до найменших куточків – показуючи яким ти є і якою є Благодать Божа. Невелика книга за обсягом, але навіть не намагайтеся прочитати її за день-два. Так можна легко втратити “смак” і “ефект”, який вона справді може внести в ваше життя. Багато цікавих історій було використано, про деяких із цих людей хочеться більше дізнатись.

  Викладений матеріал поступово охоплює різні грані наших стосунків з Богом: якими вони мають бути, їх дія і від чого залежать. Мені здалося, що всі теми побудовані так, що центром усієї книги став маяк під назвою “Благодать Господа нашого Ісуса Христа”.
  Рекомендую почитати всім віруючим, і якщо людина недавно покаялась, можливо не все зрозуміє та почерпнути зможе багато корисного. Матеріал з цієї книги можна використовувати для бесід з людьми, у яких проблеми з самооцінкою і комплекси.

  Відповіcти
 2. Я прочитав книгу Бренніна Меннінга «Євангеліє обірванця», від якої я просто в захваті. Прості істини Євангелії, повернення до початків нашої віри, величезна любов нашого Бога, описані в даній книзі, просто захопили мене. Мені були дуже корисні його поради, його приклади, які заохотили мене до більшої любові до Бога та кращих відносин із Ним…

  Відповіcти
 3. Я з родиною, на запрощення місцевої церкви, переїхав жити до с.Благодатного з Донецьку, коли там виникли всі нам відомі обставини. Перебуваючи у віддаленні від “своєї” церкви і свого помешкання, ми відчували добру підтримку місцевої церкви, а внутрішній спокій та впевненість у майбутньому завдяки силі Духа Святого, що завжди нас надихав жити та служити. Я завжди любив читати християнські книги. І коли в “нашій” новій церкві, завдяки Книжковому служінню, зявилася можливість вивчати нові книги, я надзвичайно зрадів цьому. Що стосується книги Б.Меннінга, то хочу сказати, що вона дійсно справила на мене велике враження і особливо особистими прикладами автора того, як Божа благодать впливала на його життя. Це все яскраво підтверджує моє минуле, теперішнє та вселяє впевненість у майбутньому. Дуже дякую вам за це служіння і молюся, щоб Господь благословляв вас і надалі в цьому ділі. А слава за все звичайно ж належатиме тільки Йому.

  Відповіcти
 4. Дуже дякую за Ваше служіння, що приносить багато користі і нашій громаді зокрема. Слава Господу!
  Надсилаю звіт про використання надісланих вами книг Бреннана Меннінга “Євангеліє обірванця”. Книга була роздана двом громадам церков ЄХБ в с.Благодатне та с.Коробівка. Загальне читання поєднувалося з темами недільних проповідей. Люди надзвичайно задоволені від вивчення тем книги і виражають бажання продовжувати такий спосіб дужовного зростання.
  Нижче посилання на випуск каналу “Скарбничка”, де я розповідаю про цю книгу.
  https://www.youtube.com/watch?v=X3A3fVjac4s&t=397s

  Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber