Молодіжне служіння

Декілька книжок у служінні можуть бути ефективно використані для авдиторії молодих людей віком від 16 до 30 років, які  прагнуть затвердитися в житті, знаходяться в активному пошуку свого місця під сонцем та  переживають формування системи пріоритетів та цінностей. Доступно та ненав’язливо, і разом з цим глибоко й проникливо ці книги пропонують читачеві серйозно замислитися над тим, що відбувається сьогодні в світі, над сенсом і цінністю свого життя, проблемами ідентичності та вибору.

     

Ці книжки можуть успішно використовуватися в молодіжному служінні як для справи надихання віруючої молоді, так і в якості інструментів для особистого благовістя, на молодіжних  конференціях та зустрічах, у роботі молодіжних груп та рухів.

На базі цих книжок нами було розроблено декілька цікавих проектів.

“Шлях пілігрима”: поданий у формі квесту курс для молодих людей з основ християнського життя. Цей курс може бути використаний для молодіжних зібрань, тематичних зустрічей та у програмі літніх євангелізаційних молодіжних таборів (особливо після їх закінчення, коли зацікавлені у продовженні спілкування молоді люди приходять до церкви). Він стане інструментом ефективної комунікації між віруючою та невіруючою молоддю, підґрунтям для дискусій, біблійних читань та навчання. Сучасна тематика книги та невимоглива форма художнього твору в стилі «фентезі» є привабливими для молодих людей та дозволяють їм без зайвої підозри поринути у читання. Але сама історія, як і класика Бун’яна, невідворотно веде до розуміння проблем вибору, посвячення та пошуку святого життя.  До книги додається спеціально розроблений для вивчення у форматі молодіжної групи Путівник Пілігрима. Якщо подарувати по примірнику книги та Путівника кожному учаснику молодіжної групи і заохочувати їх читати й обговорювати книгу протягом 12 зустрічей, це надаватиме багато підстав для спілкування між молодими людьми, під час якого вони мають нагоду свідчити про свою віру та переконання, життєві пріоритети, тощо.

Неудачи: потайная дверь к успеху”: курс, розрахований на 13 тижнів, розкриває Боже ставлення до невдач та успіху в житті. Він вчить засвоювати уроки власного минулого, не даючи йому себе контролювати; приймати себе так, як тебе приймає Бог; бути більш ласкавим до оточуючих та ще багато чому корисному. Можливо, він навіть змусить взагалі переглянути ставлення до успіху та успішності .

«Во что верят христиане»: курс тривалістю 14 тижнів торкається найважливіших аспектів й істин християнської віри та духовного життя. Побудований у формі жвавої дискусії й обміну власними думками та досвідом ефективно сприятиме зростанню у вірі новонавернених та молодих християн.

«Дыра в нашем евангелии»: мотивуюча книжка, яка розкриватиме молодим віруючим важливість зовнішнього прояву їхньої віри, сили свідчення не тільки словами, але й вчинками, та розуміння повноти християнського життя у сучасному світі.

Духовна трилогія Генрі Ноуена (українською мовою!): вивчення в молодіжних групах цього своєрідного підручника з духовного формування й зростання значно поглибить у молодих людей розуміння Божого характеру та справжньої духовності, навчить дивитися вглиб себе, спілкуватися з Богом та бачити його справи у власному житті та навколо. 

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber