Генрі Ноуен

"Духовне формування"

Кроки на шляху до досконалості

Рухи від тьмяного до прозорого, від ілюзії до молитви, від смутку до радості, від обурення до вдячності, від страху до любові, від вилучення до залучення і від заперечення смерті до приязні з нею й утворюють дорогу серця, шлях духовного формування.

Запропоновані тут настанови дарують можливості ввійти до самісінького осердя нашого серця – туди, де мешкає Бог, – і пізнати всю складність свого внутрішнього світу.

Ця книжка – друга у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – “Духовне керівництво” та Духовне розпізнавання“.

Генрі Ноуен (1932-1996) , один з найвидатніших християнських письменників та мислителів ХХ століття, який став духовним наставником для тисяч християн по всьому світі, народився у Нідерландах. Священник і обдарований вчитель, він викладав у Гарварді, Єлі та інших престижних університетах, однак останні 10 років свого життя залишив академічну кар’єру і служив у спільноті для неповносправних поблизу Торонто. Його плідна письменницька праця дала життя багатьом видатним творам, зокрема, «Повернення блудного сина», «Возлюблений Богом Адам» та «Переміни мій плач на радість», які вже знайомі українському читачеві.

Ця друга книга підручника для тих, хто прагне справжньої духовності – про те, як вести духовне життя, як навчитися дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри – від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя.

— вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ книжки містить спеціальні матеріали “Заглиблення: вправи для духовного керівництва” для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи;
— проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber