Генрі Ноуен “Духовне формування”

Рухи від тьмяного до прозорого, від ілюзії до молитви, від смутку до радості, від обурення до вдячності, від страху до любові, від вилучення до залучення і від заперечення смерті до приязні з нею й утворюють дорогу серця, шлях духовного формування.

Запропоновані тут настанови дарують можливості ввійти до самісінького осердя нашого серця – туди, де мешкає Бог, – і пізнати всю складність свого внутрішнього світу.

Ця книжка – друга у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – “Духовне керівництво” та Духовне розпізнавання“.

Чому і кому її варто прочитати

Ця друга книга підручника для тих, хто прагне справжньої духовності – про те, як вести духовне життя, як навчитися дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри – від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя.

Як може використовуватися

— вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ книжки містить спеціальні матеріали “Заглиблення: вправи для духовного керівництва” для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи;
— проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Читати більше: сторінка книги на сайті видавництва.

 

 телеграммкладка

Залишити коментар