Генрі Ноуен

"В ім’я Ісуса"

Роздуми про християнське лідерство

Це, мабуть, найкоротша в світі книга про християнське лідерство і водночас – одна з найпотужніших.

Генрі Ноуен, видатний християнський письменник та мислитель сучасності, розважає про те, якими мають бути церковні лідери у новому тисячолітті, аби протистояти викликам прийдешнього дня. Він розкриває три характерні для сучасних служителів приховані спокуси, що їх багато хто сприймає як надбання: бути значущим, бути ефектним та мати владу, і пропонує три духовні практики, яких слід триматися, аби плідно здійснювати християнський провід у швидкозмінному сучасному світі самотності та зневіри.

Генрі Ноуен (1932-1996) , один з найвидатніших християнських письменників та мислителів ХХ століття, який став духовним наставником для тисяч християн по всьому світі, народився у Нідерландах. Священник і обдарований вчитель, він викладав у Гарварді, Єлі та інших престижних університетах, однак останні 10 років свого життя залишив академічну кар’єру і служив у спільноті для неповносправних поблизу Торонто. Його плідна письменницька праця дала життя багатьом видатним творам, зокрема, «Повернення блудного сина», «Возлюблений Богом Адам» та «Переміни мій плач на радість», які вже знайомі українському читачеві.

Ми радимо кожному пастору та служителю, включаючи лідерів малих груп та керівників церковних служінь, не просто прочитати цю книгу, а й мати її під рукою та періодично звертатися до неї. Адже вона сповнена практичних настанов для сприяння зростанню сучасного християнського лідера, що відображається в неочевидних на позір духовних рухах:

 • від набуття значущості до життя споглядальної молитви,
 • від прагнення популярності до посвяти себе годуванню овець Божої пастви, та
 • від прагнення надавати провід до глибокої потреби його прийняття. 

Готові надати відповідну кількість примірників книги для власних бібліотечок церковних лідерів.

Також можемо надати цю книгу для:

 • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
 • вивчення в рамках курсів християнського лідерства у навчальних закладах;
 • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ.

4 коментарі до “Генрі Ноуен “В ім’я Ісуса””

 1. Книга “В Ім’я Ісуса” Генрі Ноумена ніби зняла “рожеві окуляри” з розуміння сучасного християнства та християнського лідера у новому столітті. Для мене ця книга по новому зробила акценти на позиції сучасного лідера. Мені здається, що сучасний світ зі своїм жорстоким, егоїстичним, споживчим, антиморальним відношенням мимоволі вніс свої корективи в християнство і як наслідок суть та позиція християнського лідера майбутнього стали розмиті, не чіткі, далекі від істинних. Я вважаю, що книгу “В Ім’я Ісуса” має прочитати кожен, хто бодай хоч раз назвав себе лідером.

  Відповіcти
 2. У минулому році Ви подарували нам книги Г. Ноена про християнське лідерство. На основі цієї публікації ми провели 5 зустрічей зі студентами та викладачами нашого закладу. Ця невеличка книга справила на нас таке враження, що дискусія про християнське лідерство з аудиторій перенеслася не лише у нашу студентську кав’ярню, а навіть у Вищу духовну семінарію, яка знаходиться в іншому кінці міста і де навчають майбутніх римо-католицьких священників. Таким чином, два вищі навчальні заклади були охоплені цією тематикою. Ми б дуже хотіли продовжити роздуми над духовною спадщиною Генрі Ноуена, дякуємо і єднаємося у молитві та спільній Меті.
  Інститут богословських наук Непорочної Діви Марії (римо-католицька Церква)

  Відповіcти
 3. Категорично рекомендована книга. Найнепропорційніша по відношенню об’єму сенсів і сторінок.

  Відповіcти

Залишити коментар

Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber