duxovne

Генрі Ноуен

"Духовне розпізнавання"

Дослухатися до глибшого звуку

Ця книжка для тих, хто хоче навчитися бачити дію Бога у своєму повсякденні. Вона є останньою у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – Духовне формування та Духовне керівництво“.

Генрі Ноуен (1932-1996) , один з найвидатніших християнських письменників та мислителів ХХ століття, який став духовним наставником для тисяч християн по всьому світі, народився у Нідерландах. Священник і обдарований вчитель, він викладав у Гарварді, Єлі та інших престижних університетах, однак останні 10 років свого життя залишив академічну кар’єру і служив у спільноті для неповносправних поблизу Торонто. Його плідна письменницька праця дала життя багатьом видатним творам, зокрема, «Повернення блудного сина», «Возлюблений Богом Адам» та «Переміни мій плач на радість», які вже знайомі українському читачеві.

Книга написана з метою дати сучасним християнам можливість сформувати цілісний світогляд та надійне підґрунтя для того, щоб втілювати в повсякденне життя та обстоювати свою віру. Християни, які зазнали кризи своєї віри, бажають більш глибокої посвяти та повноти життя посеред випробувань сьогодення, знайдуть тут ефективні настанови та розраду.

Людям, які перебувають у пошуку відповідей на важливіші життєві питання та звертаються до церкви по духовну підтримку, книга дасть надійні дороговкази, чудові приклади та переконливі свідоцтва для того, щоб зробити головний вибір у своєму житті.

– вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ містить спеціальні матеріали для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи; Тривалість курсу 11 тижнів
– проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Представлення книги Генрі Ноуена "Духовне розпізнавання"

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Інші книги автора

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Генрі Ноуен “Духовне розпізнавання””

  1. Яскраве свідоцтво сестри з нашої церкви Любові Пилипас. Господь допоміг їй пройти через хворобу. Дві книги стали великим благословінням і допомогли віднайти радість під час випробувань.
    https://youtu.be/JTVad3TWFxY?t=2125

    Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber