Генрі Ноуен “Духовне розпізнавання”

Ця книжка розповідає про духовне розпізнавання та описує умови для нього в усамітненні та спільноті, а також практику того, що Біблія називає «розпізнаванням духів» істини й фальші. Божі настанови можна відшукати у книжках, що їх ми читаємо, у природі, що нею милуємося, у людях, яких зустрічаємо, і в подіях, які переживаємо.

Практика розпізнавання допоможе нам віднайти і перевірити своє покликання. Ми можемо відкрити свої серця Божій присутності. Можемо з’ясувати, хто ми такі насправді. І впевнитися у тому, коли діяти, коли чекати, а коли дозволити, щоб нас вели уперед.

Чому і кому її варто прочитати

Ця книжка для тих, хто хоче навчитися бачити дію Бога у своєму повсякденні. Вона є останньою у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – Духовне формування та Духовне керівництво“.

Як може використовуватися

– вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ містить спеціальні матеріали для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи; Тривалість курсу 11 тижнів
– проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

 

Читати більше: сторінка книги на сайті видавництва.

урлfinnish karelia

Представлення книги Генрі Ноуена "Духовне розпізнавання"

1 коментар до “Генрі Ноуен “Духовне розпізнавання””

  1. Яскраве свідоцтво сестри з нашої церкви Любові Пилипас. Господь допоміг їй пройти через хворобу. Дві книги стали великим благословінням і допомогли віднайти радість під час випробувань.
    https://youtu.be/JTVad3TWFxY?t=2125

    Відповіcти

Залишити коментар