Незвичайний погляд на відомий біблійний текст та на все життя у його світлі – книга «Псалом 22 очима пастуха»

 

В нашому «арсеналі» щойно з’явилася дуже потужна зброя. Йдеться про книгу «Псалом 22 очима пастуха», яку написав професійний вівчар.

Автор дозволяє нам побачити один з найвідоміших біблійних текстів саме таким, яким Давид замислював його, коли писав, адже сам був пастухом. Побачити й зробити для себе багато неочікуваних відкриттів: в деталях і прихованих для несвідомого ока символах, що містять ці знайомі рядки, дістатися скарбів Божого одкровення про Його всеосяжну турботу і піклування щодо Свого люду.

Ця книга дарує новий погляд на славетний псалом, а врешті й на наше власне життя та потреби, на тяжкі обставини та втрати. Вона зміцнить і відновить вашу віру та стане величезним підбадьоренням і розрадою в Тому, Хто називає себе Добрим Пастирем.

Несучи таке яскраве, радісне та обнадійливе послання, ця книга дійсно є потужною зброєю на духовному фронті. Окрім розради та підтримки для віруючих, вона може стати воротами до близьких та особистих стосунків з Богом для людей, які перебувають у пошуку. Адже сьогодні рядки цього псалма знають і повторюють дуже багато людей – навіть ті, які ще не пізнали його Автора – у пошуках розради, захисту, підтримки та надії.

Вже після виходу книги ми отримали багато свідоцтв від людей, що саме ця книга (колись давно німецька місія видавала її російською) остаточно підштовхнула їх до навернення… Отже, її можна ефективно  задіяти в роботі з ВПО та новими людьми в церквах.

Радимо прочитати її самим та дати вашим друзям, колегам та знайомим, особливо тим, хто потерпає від зневіри та депресії; влаштувати її вивчення в церкві та на малих групах.

Ми готові надати необхідну для цього кількість примірників безкоштовно. Для їх отримання треба надіслати нам запит, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши онлайнову форму:

Завантажити книгу в електронному вигляді, слухати аудоверсію можна на сторінці книги.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber