Роль і місце зла у світі, де повновладно панує Бог – книга Джона Пайпера “Зло тріумфує та програє”

Маємо в служінні українське видання книги Джона Пайпера “Зло тріумфує та програє”. Сьогодні тема існування зла та неправди в світі, який створив та яким повновладно керує благий, справедливий та люблячий Бог, припинила бути предметом теологічних дискусій. З академічних кіл вона перекочувала у повсякденне життя, ба більше – стала одним з найважливіших питань нашого духовного та навіть фізичного виживання в реаліях війни. Ця книга будує твердий ґрунт Біблійних істин про роль і місце зла у нашому світі, дарує велику втіху та вчить покладатися на Бога, радіти Йому та славити Його, безмежно довіряючи Його мудрому плану для цього світу, який ніщо, ніхто і ніколи не зможе змінити.

Книга дозволяє чітко усвідомити, попри все що ми бачимо навколо та читаємо у стрічках новин: у Бога немає та не може бути “плану Б” залежно від того, як ідуть справи на цій планеті. Ніхто і ніщо не може завадити Його силі та досконалій величі чинити саме так, як було задумано ще до створення Всесвіту, і як Він обіцяв у Своєму Слові. А ці обітниці нам відомі, і є неймовірною розрадою навіть посеред позірного тріумфу зла навколо нас.

Провідні істини цієї книги стосовно ролі й місця зла, що коїться у світі, у Божому задумі спасіння є однією з важливих складових здорового християнського вчення. З огляду на виклики сьогодення, рекомендуємо зробити вивчення книги Джона Пайпера “Зло тріумфує та програє”  усією громадою вашої церкви, або на малих групах. Книга містить спеціальний “Путівник для обговорення” з питаннями, що спрямовані на те, аби вивчення книги в групі відбувалось у жвавій атмосфері дискусії, обміну думками, особистими свідоцтвами й переживаннями з даної теми.

Готові надати цю книжку безкоштовно у потрібних кількостях громадам, християнськім групам, іншим служінням та окремим віруючим. Для надсилання запиту скористуйтеся відкритою лінією служіння у Viber чи Telegram, або заповніть онлайн-форму нижче:

Нагадаємо, що цю книгу російською мовою можна завантажити в електронному вигляді, або слухати аудіокнигу за посиланнями тут.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber