zlo

Джон Пайпер

"Зло тріумфує та програє"

Як встояти у випробуваннях останніх часів

Будь-які, навіть найбільш кричущі, гріхи в історії людства Бог неминуче обертає на добро, змушуючи зло до самогубства, аби це також сприяло вселенській славі Ісуса Христа. Автор, відомий письменник і проповідник, ставить за мету зміцнити нашу віру в добро, милосердя, мудрість та силу Бога не просто посеред лиха, а й навіть у тих гріхах, що вплетені у тканину цього лиха. Він показує, як Писання беззаперечно доводить нам, що гріхи і страждання ніколи не лишалися осторонь верховної влади та безмежної мудрості Бога, але завжди були частиною Його досконалого плану й благої волі.

Джон Пайпер – письменник та проповідник; автор більше 50 книжок, багато з яких стали християнськими бестселерами. Понад 30 років несе служіння пастора та вчителя Біблії. Засновник місії Desiring God та апологет доктрини «християнського гедонізму»,  яка стверджує, що Бог найбільше прославляється в нас тоді, коли ми знаходимо в Ньому найбільше задоволення та радість.

Сьогодні ця книга читається по-особливому та дійсно дає життєво важливі настанови щодо того, як встояти у випробуваннях, які ми зараз переживаємо. Питання, що вона піднімає, є як ніколи актуальними:

 • Чому всеблагий Бог допускає зло та кричущі гріхи, якими сповнений цей світ?
 • Що говорить Біблія про Його повновладдя над гріхом?
 • Чому Бог не приборкує гріх, принаймні, не робить цього частіше?
 • Як зберігати віру та радість посеред поневірянь останніх днів, що настають?

Прочитати цю книгу має кожен віруючий, аби раз і назавжди чітко зрозуміти Божу логіку будови нашого світу та місце зла у ньому. А також збудувати міцне підґрунтя своєї довіри Богові, Який не підведе нас навіть у найгірші з часів, та дозволяє бачити й славити Його посеред випробувань та скорботи.

Рекомендуємо зробити вивчення цієї книги усією громадою вашої церкви, або на малих групах. Оскільки вона дає переконливе, зрозуміле та водночас дуже глибоке пояснення цілій низці питань стосовно зла у світі, книга буде важливим інструментом в роботі всіх служителів.

Нам вкрай важливо усвідомити Божий замисел стосовно таких речей, як існування та роль зла на нашій планеті. Інколи здається, що вся земля занурилась у суцільне зло, і з його прірви, ймовірно, не вдасться вийти нікому й ніколи. Але це далеко не так. Автор книги яскраво та переконливо доводить, що зло засуджено, приречено й воно тимчасове. Над всесвітом царює Верховний правитель – Ісус Христос. Він є Абсолютом істини, життя, мира та любові.
Раджу прочитати цю книгу всім служителям, усім щирим християнам. Це сприятиме зміцненню віри та сміливості у звіщенні перемоги Христа над злом. Адже Йому належить останнє слово в історії людства.

– Михайло Паночко,
єпископ, старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Чернівецької області

 

Я хотів би прочитати цю книжку на початку свого християнського шляху, коли через власне недосконале уявлення про повновладдя Боже ще не був готовий до правильного сприйняття лиха в цьому світі. Тепер як молодий пастор я радо передаю своїй пастві цю книжку, що дасть їй змогу бачити й звеличувати Бога навіть у стражданні.

– Даррін Патрік,
пастор церковного об’єднання «Шлях», Сент-Луїс

 

Пастори, подбайте про те, щоб ваші люди прочитали цю книжку! Я не знаю нікого, хто розглянув би питання взаємозв’язку людського гріха і повновладдя Божого так зрозуміло, як це зробив Джон на її сторінках.

– Ренді Поуп,
пастор церкви «Періметер Черч», Дулут (Джорджія)

 

Коли йдеться про голокости та інші страхіття, ми здебільшого припускаємо, що Бог стояв із зав’язаними руками, припертий до стіни. Ми вважаємо, що диявол сіє хаос, коли Бог не бачить; ми пояснюємо «хиби» Господа тим, що він неуважливо зняв свої руки з керма, коли трапилася трагедія. Але Джон Пайпер, спираючись на Писання, малює зовсім іншу картину; вона наснажить ваше серце, укріпить віру та поглибить розуміння «розмаху» повновладдя Божого.

– Джоні Ірексон Тада,
засновниця Міжнародного центру з допомоги неповносправним особам «Джоні та друзі»

 

Я мусив двічі прочитати цю книжку. Великі істини про повновладну мудрість і силу Бога, що викладені на цих сторінках, наповнили мене глибоким почуттям вдячності та цілковитої безпеки. Це річ безцінна – пам’ятати про Його всеосяжну могутність, і я не думаю, що зможу проповідувати так, як раніше.

– Матт Чандлер,
головний пастор церкви «Вілледж Черч», Гайленд-Вілледж, Техас

 

Тріумф та поразка зла. Овва! Я ще ніколи не бачив, щоб ці слова стояли разом. І хто, крім Джона Пайпера, міг переплести їх зі словами про всесвітню, велику мету Христової слави! Цей чоловік весь час надихає мене на чимраз більше захоплення величчю Ісуса.

– Кріс Томлін,
автор і виконавець гімнів

 

«Кволий світогляд народжує кволих християн» – цей рефрен раз у раз повторюється на сторінках цієї книги. Але у світогляді, що постає перед нами тут, немає нічого кволого. Автор наважується порушити одне з найболісніших для християн питань: «Чому гріх, страждання та зло існують у світі, де Бог має повну владу?» Таке відверте, біблійне та пастирське вчення про теодицею неабияк стане в пригоді нашому поколінню. Ці сторінки осявають найтемніші закутки християнського богослов’я.

– Рік Голланд,
виконавчий пастор у «Ґрейс Ком’юніті Черч», директор конференції «Резолвд»

 

Годі уявити всю велич розради повновладдя Божого, спершу не розглянувши його у світлі болю, страждань, зла та гріха. Цією невеликою книжкою Джон Пайпер підносить церкві дорогоцінний дар, показуючи, що занепалість цього світу призначена нам на добро і врешті-решт прославляє Бога. Це біблійний і пристрасний заклик до цього покоління поглянути на Божий світ у світлі Божого слова. Хто має вуха, нехай слухає!

– Майлс В. Ван Пелт,
Реформатська богословська семінарія, Джексон, Міссісіпі

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Завантажити електронну книгу БЕЗКОШТОВНО !!!

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Джон Пайпер “Зло тріумфує та програє””

 1. Книга «зло тріумфує і програє» допомогла глибше усвідомити істину і радіти нею, що все зло буде обернене на славу Божу!
  Також більш вґрунтувала і ствердила в істині що за найбільшими гріхами в світі стоїть Його рука і Його воля. І хоча це було у моїй свідомості, всеодно якось зізнатись в цьому самому собі не було сміливості чи впевненості, воно і не дивно, адже і сам автор говорить про це з обережністю і трепетом.
  І хоча ця істина є приголомшливою, вона є величною і правдивою!
  Роздуми про ці істини дали радість і насолоду, тим, що Він контролює абсолютно усякі прояви зла.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber