Підготовка до хрещення: курс для нових людей в церкві “У що вірять християни”

Служителям, які проводять підготовку до водного хрещення, бесіди з новими людьми та навчання новонавернених, пропонуємо використовувати навчальний курс «У що вірять християни» на основі книги Чарльза Колсона «Віра».

Цей курс з основ християнства покликаний не лише підготувати новонавернених до прийняття водного хрещення, а, що важливо, сприяти формуванню у молодих християн цілісного світогляду на основі їхньої віри, де у гармонійному поєднанні знайдуть своє місце їхні переконання щодо устрою світу та людського суспільства, тих процесів, що відбуваються навколо, та міжособистісних стосунків, економіки й політики, бізнесу та сімейного устрою, культури та освіти. Курс не потребує з боку служителя викладання матеріалу або спеціальної підготовки, а радше пропонує групі, яку веде служитель, читати разом книгу Чарльза Колсона “Віра” та обговорювати під час зустрічей ключові аспекти християнського віровчення на основі прочитаного. 

Головне завдання курсу – зміцнити й поглибити «віру, раз назавжди передану святим» (Юди 1:3), те найголовніше, у що завжди вірили справжні християни, і що Клайв Люїс назвав «просто християнством». Зосереджуючись на засадничих істинах християнської віри, він робить особливий наголос на важливості здорового вчення для отримання повноти життя у Христі.

Спеціальний посібник допомагає поглибленому вивченню книги та обговоренню в форматі жвавої дискусії. Містить конспект кожного розділу, ключові уривки з Писання та запитання для обговорення.

План підготовки розрахований на 3,5 місяця (при одному занятті на тиждень), але є гнучким відповідно до вимог занять; можна використовувати також частково для поглибленого вивчення окремих тем. Дивитися перелік тем та інші деталі, завантажити в ел.вигляді тут. Якщо в церкві вже є усталені матеріали для підготовки до хрещення, даний курс може бути використаний у якості допоміжного, позакласного читання тощо.

Книгу “Віра” та посібник «У що вірять християни» можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки внизу сторінки.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber