Про нас

Служіння «Книги365» є спільною ініціативою небайдужих віруючих, християн-бізнесменів та видавців, які бачать у християнській літературі потужний інструмент духовного впливу, який Господь використовуватиме у розбудові своєї Церкви в Україні.

Місія служіння «Книги365» полягає в максимальному розкритті потенціал християнської книги для церков через надання якісної літератури, впровадження навчальних програм, інструментів та ефективних ресурсів для духовного зміцнення віруючих; у забезпеченні служителів та церковних лідерів ефективними інструментами для здійснення духовного проводу та у сприянні ефективному обміну досвідом такого проводу поміж церквами. Будь-які громади, місії,  служіння та навчальні заклади мають можливість долучитися до різноманітних  проєктів, які ми пропонуємо.

Ми віримо, що через книги Бог дарує можливість ефективно сприяти духовному зростанню церковних громад та окремих християн і прагнемо докорінно змінити ставлення віруючих до навчання й християнської літератури. Адже книга є потужним інструментом в руках служителів, який дозволяє здійснювати ефективний вплив на віруючих, зокрема

  • розвивати християнський світогляд й озброювати до виконання Великого Доручення;
  • пробуджувати від духовного сну та бездіяльності;
  • сприяти динамічному зростанню служінь;
  • укріплювати лідерів та активну частину громади.

Мудро задіяна у благовісницькій та душепіклувальній праці, книга може стати гарним ресурсом для служіння людям, які потерпають від конкретних проблем або зазнали втрат у житті, та надати пасторам нові можливості у досягненні сердець — як у церкві, так і за її межами.

Усі книжки надаються безкоштовно.

Чому саме книги?

Книга – це високоефективний інструмент духовного повчання та зростання. Серед усіх медіа – чи візьмемо ми кіно, ТВ, газети, журнали, – книги мають найбільший вплив на особистість. Адже книга здатна довгий час тримати читача «в темі» формуючи його життєві пріоритети, погляди й систему цінностей.

Якщо вона підкріплена повчальним словом пастора та церковних лідерів, книга стає «довгограючим» продовженням проповіді й вчення у церкві. Привабливість її використання полягає в тому, що все, що треба зробити служителю – це заохотити людину розкрити книгу й зазирнути в неї. А далі вже працюватиме Святий Дух через талант автора, а також зусилля перекладачів, видавців, тощо.

Головні принципи партнерства

— книжки виділяються в розумних кількостях на чітко заявлені потреби в межах діючих проектів;
— співпраця передбачає зворотній зв’язок: звіти про використання книжок та свідоцтва Божих дій через них;
— категорично неприйнятними є халатне ставлення до літератури та її використання у комерційних цілях.

Скачати представлення служіння «Книги365» у вигляді файлу pdf або презентації PowerPoint.