Книжки для конференцій, семінарів та зустрічей

Якщо ви влаштовуєте християнську конференцію, практичний семінар, тематичну зустріч віруючих, тощо, Книжкове служіння може стати вашим партнером, надавши безкоштовно книжки для учасників заходу.

Очевидно, коли брати й сестри протягом конференції отримають у подарунок гарну книгу, це суттєво підвищить відчуття цінності й важливості заходу, в якому вони приймають участь. Також ця книга може стати своєрідним продовженням зустрічі, якщо людина читатиме її протягом наступних декількох тижнів й згадуватиме про те, що говорилося на конференції. Це суттєво збільшить ефект впливу конференції на її учасників, й отже їхнє бажання приймати участь у подальших заходах.

Для досягнення цього ефекту необхідно, щоб а) книга була тісно пов’язана з тематикою та проблематикою вашого заходу та б) стала органічною частиною самої конференції, тобто неодноразово згадувалася в промо-матеріалах, під час її проведення та у промовах спікерів. Логічним було б також зробити окремо презентацію книги під час заходу. Книжкове служіння, як і ви, зацікавлене в тому, щоб учасники добре зрозуміли, як ця книга зможе допомогти в їхньому житті та служінні, отже були усіляко мотивовані до її читання та вивчення.  Саме на таких засадах ми пропонуємо партнерство.

Зі свого боку ми готові надати упорядникам, окрім власне книжок, готові презентаційні матеріали по кожній книзі, підбірки уривків та цитат у зручному форматі для використання у промовах, а також необхідну кількість книжок у паперовому та електронному форматі для спікерів, керівництва заходом, тощо.

Водночас хотіли б зазначити, що якщо ви бажаєте просто подарувати книжки учасникам вашого заходу, ніяк не залучаючи їх до програми у зазначений вище спосіб, ми не зможемо надати книжки безкоштовно. Проте, готові допомогти вам придбати їх у видавців з гарними знижками до 30%.

Отже, плануючи конференцію, семінар, або зустріч, передивіться, які книжки наразі приймають участь у служінні. Можливо, якась книга є дуже близькою до теми вашого заходу, або одного з його напрямів. Подумайте, яким чином ви зможете найбільш ефективно використати цю книгу з огляду на попередні міркування.  Потім зв’яжіться з нами, щоб поділитися вашими ідеями.

Для цього треба надіслати нам відповідний запит, заповнивши форму за посиланням

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Будемо щиро раді разом з вами послужити добрій справі Божій.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber