zerno_shablon

Джон Пайпер

Зерно, що приносить рясний плід

місія та смерть Адонірама Джадсона

Божий план полягає в тому, щоб Його задум поширення Євангелія та заснування церков тріумфував через страждання Його народу, особливо Його служителів і місіонерів. Слова Ісуса Христа про зерно, що, впавши в землю, має вмерти, аби принести багатий урожай, є не метафорою, а Божою стратегією християнського служіння та поширення Євангелія серед усіх народів. Життя, служіння та смерть Адонірама Джадсона – отця американської закордонної місії – яскраво ілюструють мету такої жертовності.

Джон Пайпер — письменник та проповідник; автор більше 50 книжок, багато з яких стали християнськими бестселерами. Понад 30 років несе служіння пастора та вчителя Біблії. Засновник місії Desiring God та апологет доктрини «християнського гедонізму», яка стверджує, що Бог найбільше прославляється в нас тоді, коли ми знаходимо в Ньому найбільше задоволення та радість.

“Доросла” книга для служителів та посвячених рядових членів церкви. Вона буде, хоча й протверезливим, але разом з цим великим підбадьоренням всім, хто вирішив присвятити своє життя Христу та служінню там, куди Він покликав. Ця маленька книжечка – про справжню ціну та винагороду такого рішення.

Особисті бібліотеки служителів та місіонерів, для обговорення на лідерських групах в церквах, студентам семінарій та місіонерських шкіл.

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A4

Завантажити

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber