22psalom_shablon

Філіп Келлер

Псалом 22 очима пастуха

Новий погляд на славетний псалом

Автор, професійний вівчар, дозволяє нам побачити один з найвідоміших біблійних текстів очима пастуха – власне, так, як Давид і писав його, – та в деталях і прихованих для несвідомого ока символах, що містять ці рядки, дістатися осяйних скарбів Божого одкровення про Його всеосяжну турботу і піклування щодо Свого люду.

Ця книга дарує новий погляд на славетний псалом, а врешті й на власне життя та потреби, на тяжкі обставини та втрати; вона зміцнить і відновить вашу віру та стане величезним підбадьоренням і розрадою в Тому, Хто серед зелених луків і біля тихих вод веде нас стежками правди.

Філіп Келлер (1920–1997) народився у Східній Африці в сім’ї місіонерів і завжди любив дику природу та життя на свіжому повітрі. Присвятивши багато років сільськогосподарським дослідженням, управлінню земельними ресурсами та розбудові ферм у Британській Колумбії, він згодом продовжив кар’єру у сфері охорони довкілля, фотографії дикої природи та журналістики. Написав близько 50 книжок, найбільш відомими серед них стали твори духовної тематики.

Сьогодні рядки Псалма 22 повторює дуже багато людей в пошуках розради, захисту, підтримки та надії. Тому глибокий та неймовірно підбадьорливий погляд на цей біблійний текст, який розкриває сутність, красу та велич наших стосунків з Богом як нашим Отцем, Господарем та Добрим Пастирем, є дуже актуальним.

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A5

Завантажити

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber