Для нових людей в церкві, роботи з ВПО та душеопіки: книга Філіпа Янсі «Чому?» вийшла українською


З самого початку війни книга Філіпа Янсі «Чому?» – тоді ще російською мовою – зіграла (несподівано для нас самих) важливу роль в роботі волонтерських команд та церков, які опікувалися ВПО. Ми отримували прохання надати цю книгу з різних куточків країни: від волонтерів у Запоріжжі, які приймали опалених війною біженців з Маріуполя та Харківської області, а також від церков у Львові та Чернівецькій області, які стали хабами на шляху до Європи тих, хто виїхав з різних, інколи відносно безпечних міст та містечок по всій країні… Запитів було настільки багато, що ми навіть примудрилися зробити два додаткових наклади цієї книги у найгарячішу фазу перших місяців війни.

Свідоцтва про те, як Господь діє через цю книгу, доходили до нас з усіх усюд. Це зрозуміло, адже книга «Чому? Питання, що з нами назавжди» Філіпа Янсі – це пряма й чесна розмова про те, чому в світі стаються нещастя, чи можуть бути добрі наслідки людських трагедій, де у цьому Бог та чи вартий Він довіри.

Три історії

Книга по суті несе три головні меседжи. Перший – проблема «зайвих» чи «відкинутих»  людей, ізгоїв, якими почувають себе (чи насправді стають) на новому місці ті, хто пережив втрати й був змушений покинути свої домівки та звичне життя.

Другий посил – це непрості питання ненависті, прощення та внутрішнього примирення, які піднімає війна та які годі коментувати в контексті сьогодення. І, насамкінець третій – це доля людей, які зазнали душевних та духовних травм, і живуть у «звичайному» світі тих, кого подібні випробування якось оминули.

Всі три меседжи, – три історії, які розповідає Янсі в цій книзі, – дозволяють морально та духовно зраненим людям побачити себе ніби зі сторони, зрозуміти, що вони не залишилися сам-на-сам із жахливими перемінами, що сталися в їхньому житті. Що таке ж саме – ба навіть гірше – траплялося з іншими людьми. І весь цей час з ними, як і з тими людьми, про яких пише автор, поряд був люблячий, всемогутній Бог. Бог, Який обрав рішення проблеми зла в цьому світі не в тому, щоб Своєю повновладною рукою викоренити його, а увійшовши особисто в людську історію і розділивши його з усіма нами.

Новий поштовх

Сьогодні ми радо інформуємо вас про те, що довгоочікуване українське видання цієї книги побачило світ – багато в чому завдяки зусиллям самого Філіпа Янсі. Ми сподіваємося, що ця книга продовжить бути гарним інструментом в Божих руках, аби озброювати команди волонтерів, капеланів та служителів у церквах, які працюють з ВПО та надають духовну підтримку й душеопіку новим людям в церквах, родинам загиблих та поранених, бійцям на фронті та розгубленим в тилу. А всім тим, кому вони служать, ця книга даруватиме підтримку та розраду, глибше розуміння Божих шляхів та радість пізнання Його Самого.

Готові надати вам цю книжку безкоштовно для описаних вище потреб, або ж для Вас особисто. Для надсилання запиту скористуйтеся відкритою лінією служіння у Viber чи Telegram, або заповніть онлайн-форму нижче:

Нагадаємо, що цю книгу російською мовою можна завантажити в електронному вигляді, або слухати аудіокнигу за посиланнями тут.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber