Генрі Ноуен “Духовне керівництво”

настанови на довгу мандрівку у вірі

Ця книга вчить, як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Генрі Ноуен є найкращим провідником на цьому шляху, який вимагає духовної проникливості, відповідальності й цілеспрямованості, щоб перебороти глухоту й опір і стати вільними смиренними людьми, які чують голос Божий – навіть тоді, коли він кличе до невідомих місць.

Ця книжка – перша у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – “Духовне формування ” та Духовне розпізнавання“.

Чому і кому її варто прочитати

Ця перша книга “підручника” Генрі Ноуена вчить, як проживати запитання духовного життя. Це – дороговказ для людей, які перебувають у щирому духовному пошуку та замислюються над «вічними» питаннями сенсу, радості і глибини людського життя.

Як може використовуватися

— як допоміжні ресурси для душеопіки та християнського консультування, зокрема в проєкті “Аптечка душепіклувальника”;
— вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ книжки містить спеціальні матеріали “Заглиблення: вправи для духовного керівництва” для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи;
— проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Читати більше: сторінка книги на сайті видавництва, фрагменти книги.

 

 ловля карпа на бойлиалександр лобановский харьков класс

1 коментар до “Генрі Ноуен “Духовне керівництво””

Залишити коментар