duhovne kerivnyctvo

Генрі Ноуен

"Духовне керівництво"

Настанови на довгу мандрівку у вірі

Ця книга вчить, як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Генрі Ноуен є найкращим провідником на цьому шляху, який вимагає духовної проникливості, відповідальності й цілеспрямованості, щоб перебороти глухоту й опір і стати вільними смиренними людьми, які чують голос Божий – навіть тоді, коли він кличе до невідомих місць.

Ця книжка – перша у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії – “Духовне формування ” та Духовне розпізнавання“.

Генрі Ноуен (1932-1996) , один з найвидатніших християнських письменників та мислителів ХХ століття, який став духовним наставником для тисяч християн по всьому світі, народився у Нідерландах. Священник і обдарований вчитель, він викладав у Гарварді, Єлі та інших престижних університетах, однак останні 10 років свого життя залишив академічну кар’єру і служив у спільноті для неповносправних поблизу Торонто. Його плідна письменницька праця дала життя багатьом видатним творам, зокрема, «Повернення блудного сина», «Возлюблений Богом Адам» та «Переміни мій плач на радість», які вже знайомі українському читачеві.

Ця перша книга “підручника” Генрі Ноуена вчить, як проживати запитання духовного життя. Це – дороговказ для людей, які перебувають у щирому духовному пошуку та замислюються над «вічними» питаннями сенсу, радості і глибини людського життя.

— як допоміжні ресурси для душеопіки та християнського консультування, зокрема в проєкті “Аптечка душепіклувальника”;
— вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ книжки містить спеціальні матеріали “Заглиблення: вправи для духовного керівництва” для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи;
— проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Генрі Ноуен “Духовне керівництво””

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber