Генрі Ноуен «Духовне керівництво»

настанови на довгу мандрівку у вірі

Ця книга вчить, як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Генрі Ноуен є найкращим провідником на цьому шляху, який вимагає духовної проникливості, відповідальності й цілеспрямованості, щоб перебороти глухоту й опір і стати вільними смиренними людьми, які чують голос Божий – навіть тоді, коли він кличе до невідомих місць.

Ця книжка — перша у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії — «Духовне формування » та Духовне розпізнавання«.

Чому і кому її варто прочитати

Ця перша книга «підручника» Генрі Ноуена вчить, як проживати запитання духовного життя. Це — дороговказ для людей, які перебувають у щирому духовному пошуку та замислюються над «вічними» питаннями сенсу, радості і глибини людського життя.

Як може використовуватися

— як допоміжні ресурси для душеопіки та християнського консультування, зокрема в проєкті «Аптечка душепіклувальника»;
— вивчення на зібраннях малих груп. Кожен розділ книжки містить спеціальні матеріали «Заглиблення: вправи для духовного керівництва» для більш ретельного вивчення теми самостійно або у форматі малої (домашньої) групи;
— проведення тематичних семінарів та зустрічей з різних аспектів духовного життя.

Читати більше: сторінка книги на сайті видавництва, фрагменти книги.

 

 ловля карпа на бойлиалександр лобановский харьков класс

1 комментарий к “Генрі Ноуен «Духовне керівництво»”

Оставьте комментарий