Нова книга! Уроки від біблійного Йосипа для всіх, хто прагне (або вчиться) йти за своєю мрією

В служінні з’явилася книга Ервіна Люцера «Не угашай мечту», яка пропонує поглянути з небес на наші земні мрії.

Книга дає глибокі біблійні відповіді на болючі запитання, що їх часто ставлять віруючі:

  • Які наші мрії та прагнення догоджають Богові? Та чи мають вони у нас бути взагалі?
  • Як відрізнити ті мрії, що дав нам Господь, від плоду людських ілюзій та амбіцій?
  • Як не згасити власних мрій та зберегти вірність Богові, коли мрії опиняються вщент розбитими через життєві обставини або хибні вчинки людей?

Вона також про те, як діє Боже провидіння в людській історії, як Його воля здатна знаходити собі шлях серед найбільш несприятливих умов, та як жодна мрія, що її було нам даровано Богом, ніколи не може остаточно загинути.

Розмірковуючи над біблійною історією про життя Йосипа, про його власні мрії та Божу мрію щодо нього, автор крок за кроком показує, як відданість однієї людини Богові за будь-яких обставин призвела не тільки до втілення цих мрій, а й до становлення цілого народу і зрештою через цей народ, – до спасіння всього людства.

Даруючи велику розраду всім, хто страждає через зруйновані мрії, книга переконливо доводить, що Бог здатен скласти докупи будь-яке, бодай вщент розбите життя, якщо віддати Йому всі уламки.

Разом з іншими творами автора – про образу й непрощення, про страх смерті, про невдачі та успіх – ця книга входить до золотого фонду літератури з практичного християнства.

Видання російською мовою.

Ми вважаємо, що кожен віруючий має її прочитати й тримати у власній бібліотечці, аби час від часу знову звертатися до її порад та настанов.

Рекомендуємо всім служителям прочитати ії та розглянути можливість подарувати кожному членові своїх громад по власному примірнику. Готові надати відповідну кількість книжок.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібна електронна версія книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Якщо бажаєте зробити представлення цього проєкту та книги у вашій церкві, можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

1 комментарий к “Нова книга! Уроки від біблійного Йосипа для всіх, хто прагне (або вчиться) йти за своєю мрією”

  1. Приветствую, Вадим! Интересно и думаю важно, новая книга, и на эту тему… Уже хочется прочитать! Можете ли прислать?!

    Ответить

Оставьте комментарий