Духовна трилогія Генрі Ноуена для вивчення в малих групах

Трилогія видатного вчителя та любленого багатьма християноми автора  Генрі Ноуена складає унікальний підручник з духовного життя у трьох томах, що веде читачів від найважливіших у житті запитань до рухів на шляху духовного зростання і, врешті, до навичок розпізнавати знаки, які трапляються на цьому шляху. Пропонуємо церковним лідерам та християнам, які зацікавлені в особистому духовному зростанні, звернути увагу на ці книги. Ми надаємо їх для вивчення, як особистого, так і в фоматі малої групи

У першому томі під назвою «Духовне керівництво» мова йде про те, як проживати запитання духовного життя («Хто я? Яке моє покликання? Ким є для мене Бог?»), як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Другий том – «Духовне формування» – розповідає про те, як іти вслід за рухами Святого Духа від обурення до вдячності, від ілюзії до молитви, від страху до любові, від заперечення смерті до приязні з нею. Ця книга навчає дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри – від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя.

У третьому ж томі під назвою «Духовне розпізнавання» йдеться про те, як читати знаки повсякденного життя – зокрема, у книжках, природі, людях і подіях; про вміння почути глибший звук, що криється за гамором життєвої метушні, і розгледіти крізь зовнішню личину взаємозв’язок усього сущого, опанувати бачення істинних зв’язків у нашому житті та у світі.

Ці книжки можна вивчати в довільному порядку, або ж вибрати тільки якусь одну, не читаючи інші. Втім, разом вони й утворюють путівник про духовне життя від Генрі Ноуена – одного з найвпливовіших християнських авторів XX століття, який став духовним наставником для тисяч віруючих по всьому світі. Отже, він є надійним провідником у цій царині.

Книжки можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber