Духовна трилогія Генрі Ноуена для вивчення в малих групах

Трилогія видатного вчителя та любленого багатьма християноми автора  Генрі Ноуена складає унікальний підручник з духовного життя у трьох томах, що веде читачів від найважливіших у житті запитань до рухів на шляху духовного зростання і, врешті, до навичок розпізнавати знаки, які трапляються на цьому шляху. Пропонуємо церковним лідерам звернути увагу на ці книги, які ми надаємо для вивчення, як особистого, так і в фоматі малої групи

У першому томі під назвою «Духовне керівництво» мова йде про те, як проживати запитання духовного життя («Хто я? Яке моє покликання? Ким є для мене Бог?»), як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Другий том – «Духовне формування» – розповідає про те, як іти вслід за рухами Святого Духа від обурення до вдячності, від ілюзії до молитви, від страху до любові, від заперечення смерті до приязні з нею. Ця книга навчає дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри – від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя.

У третьому ж томі під назвою «Духовне розпізнавання» йдеться про те, як читати знаки повсякденного життя – зокрема, у книжках, природі, людях і подіях; про вміння почути глибший звук, що криється за гамором життєвої метушні, і розгледіти крізь зовнішню личину взаємозв’язок усього сущого, опанувати бачення істинних зв’язків у нашому житті та у світі.

Ці книжки можна вивчати в довільному порядку, або ж вибрати тільки якусь одну, не читаючи інші. Втім, разом вони й утворюють путівник про духовне життя від Генрі Ноуена – одного з найвпливовіших християнських авторів XX століття, який став духовним наставником для тисяч віруючих по всьому світі. Отже, він є надійним провідником у цій царині.

Залишити коментар

Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber