Про Божий погляд на лідерство в Царстві, авторитарні методи керівництва в церкві та християн з розбитим серцем через сутички з братами по вірі

Ми довго чекали, доки ця книга з’явиться в служінні у достатній кількості. Адже вона завжди була важливою та бажаною складовою наших проектів, зокрема «Аптечки душепіклувальника», а російське видання під назвою «История трех царей» зазвичай потрапляло до нас у невеликій кількості й дуже швидко розходилося. Та ось нарешті з’явилося українське видання, отже сподіваємося, що відтепер книжок не бракуватиме!

Йдеться про книгу Джина Едвардса «Про трьох царів», яка без перебільшення стала потужним Божим інструментом у розбудові церков.  Поміж собою ми напівжартома назвали її «Посібник, як полишати церкву». Бо важко навіть уявити, скільки розбитих сердець та зруйнованих стосунків зцілила ця маленька книжка. Скількох благословенних духовних лідерів виховала, скільком розколам церковних громад запобігла, скільком віруючим надала розраду й сили «не полишати своїх сходин» і рухатися далі, шукаючи Божої волі та звершуючи своє служіння.

Чули не одну історію про те, як в церквах, де спалахували конфлікти, що вже загрожували розколом, мудрі служителі просто давали людям прочитати цю невеличку історію. І цим вдавалося уникнути гіркоти образ, розірваних стосунків та розділень. Колись навіть самі мали подібний досвід, через що власне й вирішили залучити цю книгу до служіння.

Про що ця книга? Розповідаючи у формі сучасної притчі історію відносин Давида й царя Саула, а також царя Давида та його сина Авесалома, вона розкриває Божий погляд на лідерство в Його царстві та відповідає на багато болючих запитань стосовно авторитарних методів керівництва в церкві, послуху та смирення перед очевидною несправедливістю, морального вибору в боротьбі за правду та духовного зростання у несприятливому середовищі, які чи не щодня виникають у віруючих.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо потрібна електронна версія книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Якщо бажаєте зробити представлення цієї книги у вашій церкві, можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

Оставьте комментарий