Про Божий погляд на лідерство в Царстві, авторитарні методи керівництва в церкві та християн з розбитим серцем через сутички з братами по вірі

Ми довго чекали, доки ця книга з’явиться в служінні у достатній кількості. Адже вона завжди була важливою та бажаною складовою наших проектів, зокрема «Аптечки душепіклувальника», а російське видання під назвою «История трех царей» зазвичай потрапляло до нас у невеликій кількості й дуже швидко розходилося. Та ось нарешті з’явилося українське видання, отже сподіваємося, що відтепер книжок не бракуватиме!

Йдеться про книгу Джина Едвардса «Про трьох царів», яка без перебільшення стала потужним Божим інструментом у розбудові церков.  Поміж собою ми напівжартома назвали її «Посібник, як полишати церкву». Бо важко навіть уявити, скільки розбитих сердець та зруйнованих стосунків зцілила ця маленька книжка. Скількох благословенних духовних лідерів виховала, скільком розколам церковних громад запобігла, скільком віруючим надала розраду й сили «не полишати своїх сходин» і рухатися далі, шукаючи Божої волі та звершуючи своє служіння.

Чули не одну історію про те, як в церквах, де спалахували конфлікти, що вже загрожували розколом, мудрі служителі просто давали людям прочитати цю невеличку історію. І цим вдавалося уникнути гіркоти образ, розірваних стосунків та розділень. Колись навіть самі мали подібний досвід, через що власне й вирішили залучити цю книгу до служіння.

Про що ця книга? Розповідаючи у формі сучасної притчі історію відносин Давида й царя Саула, а також царя Давида та його сина Авесалома, вона розкриває Божий погляд на лідерство в Його царстві та відповідає на багато болючих запитань стосовно авторитарних методів керівництва в церкві, послуху та смирення перед очевидною несправедливістю, морального вибору в боротьбі за правду та духовного зростання у несприятливому середовищі, які чи не щодня виникають у віруючих.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо потрібна електронна версія книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Якщо бажаєте зробити представлення цієї книги у вашій церкві, можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Про Божий погляд на лідерство в Царстві, авторитарні методи керівництва в церкві та християн з розбитим серцем через сутички з братами по вірі”

 1. Слава Богу! Я Романюк Галина, нещодавно отримала збірку книг, за що дуже вдячна Вам. Напишу коротко свою історію. Прийшла до Бога я зовсім недавно, проживала до цього часу у м. Львів, була членом великої церкви. Щиро повірила, що в євангельській церкві панує любов і мир. Та сталася, як на мене, велика трагедія. Я аж ніяк не була готова до такого. В деталях не буду писати, просто з великої церкви залишилася велика руїна. А в моєму серці ще більша руїна. Довго я намагалася всім пробачити, але це надто важко виявилося. Згодом ми переїхали в інше місце на постійне проживання. Тепер я є членом місцевої церкви, та рана все одно болить. Прочитала відгук про книгу “Про трьох царів” і дуже захотіла її прочитати. Дякую автору за цю книгу. Звичайно, що я читала не раз про Давида і про Саула в Біблії, але застосувати до моєї ситуації я і не подумала. Ця книга допомогла мені, як кажуть, розкласти все по поличках. Ще раз дякую.
  Інші книги взяли читати брати і сестри з великим задоволенням. Надіюся, що кожен знайде для себе щось корисне. Просто групки, як такої, тут немає, я роздала книги тим, хто приходить на співанки.
  Нехай благословить Вас Господь!
  Ви робите дуже потрібну роботу.

  Відповіcти
 2. Хороша книга. Складні питання в формі діалогу чи простого спілкування. Супер! Читається на одному диханні!

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber