Підготовка до хрещення

Церквам для підготовки новонавернених до прийняття водного хрещення пропонуємо навчальний курс “У що вірять християни”. Він побудований на спільному вивченні та обговоренні в групі книги Чарльза Колсона«Віра». Написана як «Просто християнство» для реалій ІІІ тисячоліття, ця книга торкається головних моментів та істин християнської віри. Вона покликана дати читачеві зрозуміле уявлення про те, «у що вірять християни, чому вони у це вірять, і чому це дійсно важливо», а також настанови щодо того, як практикувати свою віру у повсякденному житті. 

План навчання розрахований на 3,5 місяці (14 тижнів) та передбачає самостійне вивчення матеріалів книги з подальшим обговоренням їх під час зустрічей групи раз на тиждень.

Кожному учасникові проекту надається власний примірник книги та Керівництва для обговорення “У що вірять християни”.  Матеріали з книги в електронному вигляді можуть бути надані служителям, які займаються підготовкою до хрещення, для використання у розробці навчальних матеріалів, підготовки проповідей, бесід, і т. ін. Розлогіше про курс дивитися тут.

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Ще про книги для окремих потреб…

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber