Джеррі Бріджес

"Благословення смирення"

Заповіді блаженства на кожен день: як виглядає смирення в дії

Смирення – це чеснота, яка так захоплює нас в інших, і якої (якщо ми чесні) так бракує нам самим. Писання чітко визначає, що воно – разом з любов’ю – є наріжним каменем характеру християнина, на якому будується все решта, й фундаментальною рисою сповненого віри життя. Тож як зробити смирення нашою повсякденною практикою та навчитися зростати в ньому?

Джеррі Бріджес вважає, що в Заповідях блаженства Ісус дав нам вичерпні настанови щодо того, як виглядає смирення в дії. Починаючи від визнання вбогості духу – нашої абсолютної неспроможності власними зусиллями догоджати Богові, – через засмученість щодо своїх гріхів, спрагу праведності й чистоти серця та певний досвід переслідувань за правду ми відкриваємо для себе, що смирення саме по собі є великим благословенням. На кожному кроці Святий Дух, який діє в нас та водночас робить спроможними діяти, дарує смиренним благодать і підносить їх до нових благословінь.

Книга видана українською та російською мовами.

Джеррі Бріджес (1929-2016) – вчитель Біблії та автор багатьох відомих книжок («Дисципліна благодаті», «Терпимі гріхи», «Справжня громада» та інших), які вийшли загальним накладом більше 4 мільйонів примірників.

Визнаний класик протестантської літератури, він талановито поєднує в своїх книгах глибину й фундаментальність підходу з легкістю та доступністю стилю, а також акцентом на життєві й практичні аспекти питань, які розглядає.

Майже 60 років свого життя він присвятив служінню учнівства «Навігатори», багато виступав з лекціями та проповідями по всьому світу.

Смирення, разом з любов’ю, – це дві чесноти, які є своєрідними наріжними каменями характеру християнина. Усі інші риси характеру так чи інакше будуються
на любові та смиренні. І все ж ми дуже рідко чуємо проповіді або читаємо книги на ці дві теми – здебільше через те, що вони нас лякають.

Всі християни без винятку покликані виявляти ці риси. Вони відображають характерні особливості нормального християнського життя, тому дуже важливо зрозуміти, як виглядає смирення в дії, як його практикувати в повсякденному житті та яка в цьому наша роль, і яку частину бере на Себе Святий Дух.

Пропонуємо церквам влаштувати вивчення теми смирення в дії та Заповідей блаженства всією громадою або в малих групах. Книга містить посібник для вивчення індивідуально та в групі!

Готові надати відповідну кількість примірників книги для кожного члена церкви.

Також можемо надати цю книгу для:

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Завантажити електронну книгу БЕЗКОШТОВНО !!!

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A4, txt, rtf.

Завантажити

Аудіокнига:
слухати/завантажити безкоштовно

Інші книги автора

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Джеррі Бріджес “Благословення смирення””

 1. Книга “Благословення смирення” Джеррі Бріджес
  Я багато чула проповідей по нагірній проповіді Ісуса Христа про заповіді блаженства, але зазвичай вони розкривали якусь конкретну категорію блаженних із всього переліку. І короткі змістовні пояснення кожної категорії були “відірвані” одне від одної. А читаючи цю книгу, ніби все стає на свої місця і має логічну послідовність і взаємозв’язок. Заповіді блаженства перетворюються на сходи, на які ти можеш поступово взбиратися кожного дня, удосконалюючи свої стосунки з Богом. Але йти цим щасливим, благословенним шляхом можливо ЛИШЕ через СМИРЕННЯ. Чудова книга, яка є простою в розумінні. Вона спонукає розвивати взаємовідносини з Богом, тому підходить всім в церкві. Автор лише ділиться роздумами про те, яким Бог бажає мене бачити, наші стосунки, моє відношення до Нього і до того, що Він зробив і робить для мене. Буває так, що ранкова, вечірня молитви і читання Писання перетворюються на звичку християнина. І реально це перетворити на живі, глибокі, особливі стосунки з нашим Господом.

  Відповіcти
 2. Наша громада вже досить довгий час користується благодаттю Книжкового служіння для вивчення книг всією громадою.

  На сам перед необхідним вважаю сказати, що не дивлячись на всі ті важкі обставини, що пов’язані були з пандемією КОВІДу та нинішньою війною, церква досить активно вивчала книги і звичайно ж наявним був і є прогрес у освітньому та духовному плані.

  Останньою такою книгою для вивчення, була книга Джері Бріджеса «Благословення смирення». Дійсно вона є дуже своєчасною в цей час війни. У нас проживають при церкві три родини біженців, а також приходять в зібрання ще до двадцяти таких людей, що особливо відчули агресію війни на собі. Тому для них особливою стала наука смирення в цей час і дуже допомогла пережити і навіть отримати користь від цих подій, що допущені Господом.

  Особисто хочу сказати, що мені книга допомогла побачити додаткові моменти смирення, які я маю виявляти по відношенню до інших людей, що завжди є важким елементом нашого земного життя.

  Книгу вважаю дуже корисною для кожного християнина і добрим посібником для проповіді Євангелія тим, хто ще не пізнав Спасителя Христа.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber