PTSR

Джеремі Лелек

"ПТСР: як повернути надію"

Мудрі відповіді на загрози світу

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) є надзвичайно сильною реакцією людини на екстремальний досвід небезпеки, що проявляється в страху, жахливій вразливості та відсутності почуття контролю. Хоча деякі з таких реагувань здаються мимовільними, це все ж таки лише реакції, а отже є надія на те, що в подібних обставинах можлива й зовсім інша реакція.

Брошура пропонує людям, які страждають від ПТСР і намагаються подолати численні труднощі, пов’язані з цим діагнозом, мудрість Божого слова, без якої неможливо осягнути, а тим паче вирішити, коло їхніх проблем, а також ґрунтовний світогляд, який допоможе зрозуміти себе, свої страждання і – найголовніше, Бога.

Джеремі Лелек (1929-2016) — президент Асоціації біблійних консультантів і техаської компанії Metroplex Counseling; ад’юнкт-професор семінарії «Відкупитель» у Далласі; член ради Коаліції біблійного консультування.

Очевидно, в першу чергу книга адресована усім тим, хто страждає на ПТСР. Також вона дуже допоможе в розумінні проблеми та практичних діях членам сімей, друзям та колегам таких людей. Книга буде корисною для служителів, які працюють з ВПО та новими людьми, що з’явилися в церквах від початку війни, а також капеланам та волонтерам.

Беручи до уваги актуальність та масовість проблеми, цю невелику брошуру має прочитати кожний пастор, душеопікун та молодіжний лідер.

 • Для особистих бібліотечок служителів, капеланів та волонтерів,
 • Особистого благовістя та душеопіки,
 • Вивчення разом та обговорення на лідерських групах в церквах,
 • Роботи з ВПО та сім’ями військовослужбовців
Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A4

Завантажити

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Джеремі Лелек “ПТСР: як повернути надію””

 1. Я вже довший час читаю книги видавництва, слухаю щоденно «Радість щодня», відвідую свою церкву, працюю в ній… Здавалося все нормально.
  Наша церква регулярно проводить зустрічі з сімʼями загиблих героїв, наступна запланована на 23.06, я готуюся, передивляюся літературу. І ось перечитуючи книжечку Джеремі Лелека «ПТСР як повернути надію» раптом розумію, що вона не лише для людей, які понесли втрату. Вона для МЕНЕ!!! Дуже актуально, необхідно життєво!! Я нарешті зрозуміла свій стан, зрозуміла пригнічення життя в страху за майбутнє дітей, країни, роботи, служіння. Яка велика вдячність автору і видавництву за ці «ліки»!! Щиро раджу всім ознайомитися, заглибитися (не пробігти по діагоналі), навіть якщо вам здається, що це не про вас,

  Відповіcти
 2. Дуже вдячна за вислугу книгу Джеремі Лелек ПТСР. Дуже легко читається і дуже змістовно,торкається саме потрібних сфер у такому стані. Я брала декілька примірників, роздала людям які потребують допомоги. Зараз читають. Мені самій необхідна така допомога. Дуже дякую Богові, що Він через вас допомагає нам у подоланні стресів.Хай Господь і надалі вас благословить і підтримає служити і надалі. Ця брошура направляє погляд саме на Бога,який поруч у подоланні всіх жахів.Допомагає зрозуміти,що не варто концентруватися на болі.
  Дякую.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber