PTSR

Джеремі Лелек

"ПТСР: як повернути надію"

Мудрі відповіді на загрози світу

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) є надзвичайно сильною реакцією людини на екстремальний досвід небезпеки, що проявляється в страху, жахливій вразливості та відсутності почуття контролю. Хоча деякі з таких реагувань здаються мимовільними, це все ж таки лише реакції, а отже є надія на те, що в подібних обставинах можлива й зовсім інша реакція.

Брошура пропонує людям, які страждають від ПТСР і намагаються подолати численні труднощі, пов’язані з цим діагнозом, мудрість Божого слова, без якої неможливо осягнути, а тим паче вирішити, коло їхніх проблем, а також ґрунтовний світогляд, який допоможе зрозуміти себе, свої страждання і – найголовніше, Бога.

Джеремі Лелек (1929-2016) — президент Асоціації біблійних консультантів і техаської компанії Metroplex Counseling; ад’юнкт-професор семінарії «Відкупитель» у Далласі; член ради Коаліції біблійного консультування.

Очевидно, в першу чергу книга адресована усім тим, хто страждає на ПТСР. Також вона дуже допоможе в розумінні проблеми та практичних діях членам сімей, друзям та колегам таких людей. Книга буде корисною для служителів, які працюють з ВПО та новими людьми, що з’явилися в церквах від початку війни, а також капеланам та волонтерам.

Беручи до уваги актуальність та масовість проблеми, цю невелику брошуру має прочитати кожний пастор, душеопікун та молодіжний лідер.

  • Для особистих бібліотечок служителів, капеланів та волонтерів,
  • Особистого благовістя та душеопіки,
  • Вивчення разом та обговорення на лідерських групах в церквах,
  • Роботи з ВПО та сім’ями військовослужбовців
Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Доступні формати: fb2, epub, mobi (Kindle), pdf A4

Завантажити

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Джеремі Лелек “ПТСР: як повернути надію””

  1. Дуже вдячна за вислугу книгу Джеремі Лелек ПТСР. Дуже легко читається і дуже змістовно,торкається саме потрібних сфер у такому стані. Я брала декілька примірників, роздала людям які потребують допомоги. Зараз читають. Мені самій необхідна така допомога. Дуже дякую Богові, що Він через вас допомагає нам у подоланні стресів.Хай Господь і надалі вас благословить і підтримає служити і надалі. Ця брошура направляє погляд саме на Бога,який поруч у подоланні всіх жахів.Допомагає зрозуміти,що не варто концентруватися на болі.
    Дякую.

    Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber