Як вистояти у випробуваннях останніх часів: аудіокнига Джона Пайпера про Божий погляд на зло

До нас звертаються християни, які під час війни виїхали за межі країни, або знаходяться на тимчасово окупованих територіях, стосовно книги Джона Пайпера «Зло торжествует и проигрывает». На жаль, друкована книга їм недоступна, тож нас просили про можливість читати її в електронному вигляді або слухати аудіокнигу. Хочемо повідомити, що ми це зробили. Аудіокнига (рос. мовою) тепер доступна на сайті видавництва, а також на нашому каналі в YouTube. Електронну версію в різних форматах можна безкоштовно завантажити тут. Зараз ми працюємо над виданням цієї книги українською мовою.

Питання, які піднімає ця книга, є як ніколи актуальними:

  • Чому всеблагий Бог допускає зло та кричущі гріхи, якими сповнений цей світ?
  • Що говорить Біблія про Його повновладдя над гріхом?
  • Чому Бог не приборкує гріх, принаймні, не робить цього частіше?
  • Як зберігати віру та радість посеред поневірянь останніх днів, що настають?

Прочиняючи Божу логіку будови нашого світу та ролі зла у ньому, її автор Джон Пайпер дає зрозумілу уяву про Бога, Який не підведе нас навіть у найгірші з часів, та дозволяє бачити й славити Його посеред випробувань та скорботи.

Нагадаємо: для ґрунтовного вивчення та обговорення книги в групі ми підготували спеціальний посібник «Розуміння зла» з питаннями для обговорення до кожного розділу книги. Його можна завантажити тут в форматі pdf (A4), pdf (A5, готова брошура) або doc.

Друковану книгу так само можна замовити в Україні безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber чи Telegram, або заповнивши електронну форму запиту.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Перешліть посилання на електронну та аудіокнигу вашим знайомим, які знаходяться за кордоном або на тимчасово окупованих територіях. Це буде для них великою підтримкою!

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber