Йти за своїми мріями, вчитися довіряти їх Богу та не втрачати життєвих орієнтирів: уроки від біблійного Йосифа

Служіння поповнилося довгоочікуваним виданням українською мовою книги Ервіна Люцера “Не згаси своєї мрії”, яка пропонує поглянути з небес на наші земні мрії.

Автор дає глибокі біблійні відповіді на болючі запитання, що сьогодні турбують багатьох віруючих:

  • Які наші мрії та прагнення догоджають Богові? Та чи мають вони у нас бути взагалі в такі часи, як зараз?
  • Як відрізнити ті мрії, що дав нам Господь, від плоду людських ілюзій та амбіцій?
  • Як не згасити власних мрій та зберегти вірність Богові, коли мрії опиняються вщент розбитими через життєві обставини або хибні вчинки людей?

Вона також про те, як діє Боже Провидіння в людській історії, як Його воля здатна знаходити собі шлях серед найбільш несприятливих умов, та як жодна мрія, що її було нам даровано Богом, ніколи не може остаточно загинути.

Розмірковуючи над біблійною історією про життя Йосифа, про його власні мрії та Божу мрію щодо нього, автор крок за кроком показує, як відданість однієї людини Богові за будь-яких обставин призвела не тільки до втілення цих мрій, а й до становлення цілого народу і зрештою через цей народ, – до спасіння всього людства.

Даруючи велику розраду всім, хто страждає через зруйновані мрії, книга переконливо доводить, що Бог здатен скласти докупи будь-яке, бодай вщент розбите життя, якщо віддати Йому всі уламки.

Разом з іншими творами автора – зокрема, про образу й непрощення, про невдачі та успіх – ця книга входить до золотого фонду літератури з практичного християнства.

Ми вважаємо, що кожен християнин сьогодні має не лише її прочитати, а й тримати під рукою, аби час від часу знову звертатися до її порад та настанов.

Рекомендуємо служителям, які працюють з ВПО, новими людьми в церквах, задіяні в душеопіці, волонтерській та капеланській роботі мати цю книгу під рукою, щоб дарувати людям зі зруйнованими війною життєвими орієнтирами.  Готові надати відповідну кількість книжок.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber