Після літніх таборів — курс-квест з основ християнського життя “Шлях пілігрима”

Курс з основ християнського життя, покликаний у жвавій та ненав’язливій формі спільного читання художньої книжки навчити розуміти найважливіші складові практичного християнства. Він був розроблений переважно для молодих людей, що перебувають у пошуку, та новонавернених. Може ефективно використовуватися

  • у проведенні зустрічей молоді, особливо після євангелізаційних таборів, коли в церкві з’являються нові люди;
  • для вивчення на домашніх групах, зокрема у реабілітаційних центрах;
  • для церковної опіки новонавернених та в служінні наставництва.

Спеціальний посібник “Путівник пілігрима” пропонує поглиблене осмислення та спільне обговорення в форматі дискусійної групи або наставницької опіки нагальних питань, з якими стикається віруючий у сучасному світі. Курс ґрунтується на книзі «Подорож Пілігрима сьогодні» – сучасного “рімейку” відомої класики Джона Бун’яна, що була перенесена у реалії та тенденції III тисячоліття.

Більше дізнатися про курс, зрозуміти, як це працює, та завантажити електронний варіант посібника можна тут https://www.knigi365.org/kurs-shlyah-piligrima/   Наразі курс доступний лише російською мовою.

Комплект посібник+книга можна отримати безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Електронну версію книги в усіх форматах можна безкоштовно завантажити тут.

Відгуки лідерів груп та служителів дивіться в коментарях на сторінці курсу.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber