Зрозуміти євангеліє благодаті серцем – новий курс для вивчення в церквах

Багато християн вірять у Божу благодать, але сприймають її радше як богословську істину, ніж повсякденну реальність свого буття. В результаті, приймаючи євангеліє благодаті в теорії, віруючі продовжують жити так, ніби намагаються заробити Божу любов. Вважають, що треба робити щось більше чи намагатися стати кимось іншим, аби заробити Отче вподобання.

Лише тоді, коли нам вдається не тільки осягнути євангеліє благодаті розумом, але й зрозуміти його серцем, ми нарешті можемо наважитися будувати на ньому власне життя — в буквальному сенсі, черпаючи величезну насолоду у «незбагненному багатстві Христа» тут і тепер.

Для цього потрібен непереборний дотик Божої любові через потужне послання, яке б давало справжнє, правдиве зображення Бога та наших відносин з Ним, глибоке розуміння глибини, ніжності й сили Батьківської любові, явленої нам в Ісусі Христі та нашої власної ідентичності в Ньому.

Саме таким посланням є неперевершена книга Бреннана Меннінга «Євангеліє обірванця», яку ми радо представляємо в служінні. Це одна з найсильніших книжок-роздумів про Божу любов та євангеліє благодаті, яка вже стала класикою та в багатьох змінила розуміння того, яким насправді має бути життя Ісусового учня.

Ми вважаємо, що цю книгу має не тільки прочитати, а й глибоко вивчити й обговорити в церкві або домашній групі кожен віруючий, який прагне саме такого, глибокого й життєдайного розуміння євангелія благодаті своїм серцем. Бо без цього неможливо бути послідовним учнем Ісуса.

Служіння «Книги365» готове надати церквам та окремим малим групам відповідну кількість примірників книги для спільного вивчення й обговорення.

До книги додається розлогий «Путівник для вивчення», який сприяє більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої групи. Він також містить додаток «19 милостей: духовна подорож пошуку, молитви і споглядання». Електронну версію “Путівника” для ознайомлення можна скачати тут fb2, epub, pdf_A5, mobi. Паперову – замовити разом з книгою.

Також готові надати книгу «Євангеліє обірванця» для:

Книгу можна замовити безплатно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Якщо потрібна для ознайомлення електронна версія книги, напишіть нам на відкриту лінію.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки внизу сторінки.

Бажаєте зробити представлення цієї книги та проекта її вивчення у вашій церкві? Можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber