Оновлений перелік ресурсів для малих груп

Як зберегти на зустрічах домашніх груп динамічність спілкування, поєднати жвавість дискусії з її духовною наповненістю, Христо- й Словоцентричністю тематики, та взаємними настановами? Як сприяти вивченню і обговоренню дійсно духовно важливих тем, забезпечити однакове залучення членів групи в дискусію та стимулювати регулярне читання і вивчення Писання?

Рішення, яке пропонує служіння “Книги365” – це спільне читання й вивчення членами малої групи християнських книжок та обговорення під час щотижневих зустрічей групи питань і проблем, які вони висвітлюють. Для цього ми рекомендуємо низку цікавих, практичних та актуальних книг, які найбільше відповідають нагальним духовним потребам віруючих.

Оновлений список книжок разом з описом змісту, спрямованості та наявних ресурсів можна завантажити тут (файл pdf)/(файл doc).

Особистими примірниками обраної книги та супутніми матеріалами забезпечуються усі члени групи. А спеціально розроблені путівники з вивчення та питання для опрацювання, які додаються до кожної книги, допомагають глибшому засвоєнню і жвавому обговоренню матеріалу в форматі групи. Ми щойно оновили перелік книжок, долучивши до них останні новинки, та протягом літа розробили до деяких спеціальні матеріали з вивчення в групах. Більше про те, як усе це працює, дивіться тут.

На сьогодні біля 400 малих груп по всій Україні долучилися до цієї програми. Багато свідоцтв про те, як Господь працює через цей проект, а також коментарі та враження можна подивитися на сторінках окремих книг а також на сторінці служіння «Книги365» у Facebook.

Книги для вашої групи можна замовити безплатно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Якщо для попереднього ознайомлення з певною книгою ви хотіли б отримати її електронну версію, також напишіть нам на відкриту лінію.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки внизу сторінки.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber