molitva

Питер Крифт

"Молитва для начинающих"

Практика Божьего присутствия

Друкована книга закінчилася

Книга зрозумілою мовою розповідає про найважливішу царину духовного життя – молитву. Автор пропонує прості, проте на диво глибокі поради й практичні кроки для зростання у молитовному житті, ґрунтуючись на перевіреній століттями мудрості святих, зокрема, засадах, почерпнутих у класичній праці «Практика Божої присутності» брата Лоренса.

В прямому та далекому від сентиментальності викладі, але разом з цим яскраво та образно, книга охоплює усі ключові питання наших відносин з Богом, найбільш інтимною частиною яких є молитва, та розважає про методи, мотиви, терпіння, страждання, невідступність та благодать.

Питер Крифт , всемирно известный автор более 25 книг и один из ведущих христианских апологетов современности, называет себя литературным преемником Клайва Льюиса и пишет в таком же искрометном и красочном стиле, талантливо совмещая легкость изложения с глубиной погружения в самые замысловатые духовные вопросы. Преподает философию в Бостонском колледже и часто выступает с проповедями и лекциями по всему миру.

Ця книга писалася одним з найталановитіших християнських вчителів сучасності як посібник для тих, в кого обмаль часу для молитви; для людей зайнятих, які вічно знаходять відмовки, аби не молитися – себто, для багатьох сучасних віруючих, а також людей у пошуку.

Для новонаверенених та молодих християн вона створить надійне підґрунтя, яке дозволить їм будувати своє молитовне та взагалі духовне життя від самого початку правильно.

Водночас досвідчені віруючі отримають від книги не менше (може, навіть більше!) задоволення й користі, бо матимуть змогу «відкалібрувати» свої погляди щодо молитовного життя, де в чому переглянути й переосмислити свій духовний досвід в контексті повсякденного спілкування з Богом та практики Божої присутності.

Бачення служіння «Книги365» таке, що цю книгу має прочитати кожний християнин, й ми готові співпрацювати з церквами в тому, аби дати служителям можливість представити цю книгу громаді та заохотити до читання, а кожному члену – отримати власний примірник.

Глибоке розуміння молитви й молитовного життя як практики Божої присутності. Гарне підґрунтя для подальшого динамічного духовного зростання.  Можливість переосмислити, розширити та виправити свої погляди на різні аспекти практичного християнства.

Через служіння «Книги365» книга може бути надана церквам та місіям для

 • особистих бібліотек пасторів, церковних лідерів, членів громад;
 • використання у підготовці до водного хрещення або як подарунок тим, хто прийняв його;
 • потреб душеопіки та християнського консультування;
 • підготовки місіонерів та у сфері ЗНЦ;
 • проведення тематичних семінарів та зустрічей.
Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

5 коментарів до “Питер Крифт “Молитва для начинающих” Друкована книга закінчилася”

 1. Прошли “Молитву для начинающих”. Книга ребятам зашла целиком, как и мне! Очень просто, очень практично, а главное быстро. И для некоторых ребят это первая прочитанная книга за пару десятков лет.
  Очень отличная идея совместного чтения! Все активно втянуты в процесс. Пассивных нет!!! Особенно благодарим за материалы для каждого члена группы!

  Відповіcти
 2. Чудова книга, нічого зайвого. Так, як з Христом не так давно то це для мене хороша книга для практичного життя. Після прочитаної книги приходять думки з книги, як правильно себе направляти в певних ситуаціях в яких я слабкий та потібно мені рости. Думаю ще не один раз почитаю цю книгу.

  Відповіcти
 3. Книга яка допомагає мені,як пастору просто ,доступно відкрити підвалину успіху християнського життя для себе,а особливо новонаверненим.
  Отримавши декілька екземплярів ,поділився з іншими пасторами.Ця книга є допомогою для декого з них.
  Нехай Бог благословить нас бути завжди в спільності з ним.Відчути насолоду молитви яка діє.

  Відповіcти
 4. Найцінніше для мене є те, що ця книга кличе до молитви. Я неодноразово ловила себе на тому, що завершуючи чергову главу, або просто знаходячись в процесі читання, я зупинялась та починала молитись. Тобто, книга досягає своєї мети і виправдовує покладені на неї очікування. Автор крутить молитву як діамант, повертаючи її до нас різними гранями. Кожна з граней доволі проста і доступна, але разом з цим сяє справжнім коштовним сяйвом. Бажаю читачам захоплюючої подорожі до дня наступного, сповненого оновлюючого спілкування з Тим, до Кого ми прагнемо!

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber