Проект «Велике доручення»: спорядження церков до євангелізації

Проект пропонує церквам практичний курс поглибленого вивчення Євангелія на основі книги Джері Бріджеса «Евангелие для настоящей жизни». Це зможе докорінно змінити здібності віруючих до особистої євангелізації та свідчення іншим, а також побудувати надійну основу для духовного зростання та відчуття повноти життя у Христі. 

У багатьох громадах очевидною проблемою сьогодні постає криза Великого доручення. Віруючі неохоче благовістують; часто вони не тільки не мають навичок благовістя й не відчувають поклику до нього, але й не мотивовані до активного особистого євангелізму.

Існує багато програм, що вчать зовнішнього боку благовістя: як не соромитися свідчити, як просто й зрозуміло доносити до людей євангельські істини і т. ін. Але попри свою популярність вони часто не дають очікуваного ефекту через те, що християни самі не мають глибокого розуміння суті Благої Вісті. Серед віруючих є поширеною хибна думка, що Євангеліе – воно для грішників, тому християнам глибоко вникати не варто.

У такий ситуації благовістя часто зводиться до досить вимушеного (треба ж виконувати Велике доручення!) й сухого повторення завчених істин. Але серце до цього не докладається, «очі не горять», впевненості додає радше сором за власну бездіяльність, ніж глибоке переживання Євангелія й радість сповненого життя.

Відсутність такої радості є другою проблемою, яка теж поширена у церквах та має спільне коріння з першою. Небагато християн здатні  у власному повсякденному житті повною мірою відчути визвольну силу Євангелія. Писання вказує нам на «незбагнене багатство», яке дароване нам у Христі, але люди не здатні відчувати у своєму повсякденні цього надбання й отримувати реальну насолоду від нього. Вони соромляться зізнатися в цьому собі й оточуючим, і через те перебувають у стані тихого відчаю, починають сповідувати подвійні стандарти, навіть вдаються до лицемірства. Причина цього така сама. Бідність християнського досвіду, зокрема вміння та навичок благовістя, багато в чому є результатом недостатнього розуміння глибини самої Благої Звістки.

Тому служіння «Книги365» пропонує церквам звернути увагу на книгу Джері Бріджеса «Евангелие для настоящей жизни». Книга дозволяє у повній мірі зрозуміти силу та глибину Євангелія, його найважливіші істини, зокрема:

 • Божі справедливість та гнів
 • Його ненависть до гріха
 • хресну жертву Христа
 • викуплення та примирення
 • дар спасіння й освячення
 • наше положення перед Богом та переміну особистості,

і через це докорінно змінити не тільки наші здібності свідчити іншим, але й власне духовне життя, щоб відомий вислів Франциска Ассізського: «Проповідуйте Євангеліє повсякчас; якщо треба, користуйтеся словами» став головною засадою виконання Великого доручення.

Ми вважаємо, що кожен член кожної громади має молитовно і розважливо вивчити цю книгу, а потім – втілити прочитане у власне життя. Нашим посвяченням є безкоштовно надати церквам необхідну для цього кількість книжок.  Ми закликаємо пасторів та служителів спершу самім прочитати цю книгу, а потім представити її своїм церквам, аби заохотити людей розважливо її прочитати. Це може бути реалізовано як проект навчання для всієї громади, вивчення на малих групах, чи просто (але менш ефективно) як подарунок кожному членові громади.

Запрошуємо церкви долучитися! На сторінці книги у розділі коментарів почитайте відгуки й свідоцтва служителів тих церков, де вже вивчали цю книгу.

ВАЖЛИВО!! Із деталями стосовно структури, тривалості та тематики курсу можна ознайомитись, завантаживши   Посібник з вивчення  (pdf). Воно вшите в кожний примірник книги.

Щоб отримати книги, треба надіслати запит, заповнивши онлайн-форму нижче:

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Проект «Велике доручення»: спорядження церков до євангелізації”

 1. Мы прошли обучение по учебнику «Евангелие для настоящей жизни» с группой отступников, которые возвратились в тело Божье через нашу общину, также была возможность наставить ребят с ребцентра, которые начинают первые шаги в Господе. Также группа сестер которые, только покаялись также с удовольствием изучили книгу.
  Особо порадовал брат Володя. Он с семьей был в в общине соседнего города Новой Каховки (соседний город). По определенным обстоятельствам они были вынуждены уйти из общины. Они много лет были гостями то в одной, то в другой общине. И только пристав к нам, они через время стали членами Церкви. Одним из факторов, который побудил их «заякорится» , был разбор тем книг, которые вы любезно нам представляете. А от книги «Евангелие для настоящей жизни» он был просто в восторге.
  Брат Максим , который после тюрьмы попал на реабилитацию, прочитав книгу сказал, что книга дала возможность пронять, то что закрыто и отрылось дополнительные грани Божьей славы.
  Ваш труд не тщетен, потому, что чувствуется духовный рост и хорошие плоды.
  Спасибо Вам огромное.

  Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber