Розрада для служителів (і не тільки), які переживають кризу в особистому чи церковному житті

Чому таке сталося зі мною? Чому служіння, в яке вкладено стільки зусиль, часу й души, не приносить відчутних плодів? Як Бог міг вчинити так попри все моє сумління та посвяту Йому? Подібні запитання поставали не раз у житті в кожного з нас. Особливо останнім часом.

Відсьогодні маємо можливість ще на крок наблизитися до відповідей. В служінні з’явився потужний інструмент саме для віруючих, які страждають від того, що не розуміють до кінця свого Бога та Його вчинків. Йдеться про книгу Джина Едвардса «В’язень у третій камері» / «Узник в третьей камере» (доступна як українською, так і російською мовами!)

За своїми задумом, стилем та гостротою питань, що їх торкається автор, вона є своєрідним продовженням відомої історії «Про трьох царів». Так само у формі сучасної притчи,  але цього разу беручи за основу історію життя, служіння й смерті Йоана Хрестителя, книга закликає осягнути глибину слів Христа: «І щасливий той, хто не спотикнеться через Мене» та завжди покладатися на те, що в Ньому, а не на те, що ми бачимо в Його рішеннях та вчинках.

Книга спрямована на християн, які переживають кризу – як в особистому, так і церковному житті – і так чи інакше вважають, що Бог не виправдав їхніх сподівань, що їхня посвята була марнотою, а служіння — повною невдачею. Вона дарує розраду, надію та напрямок руху; допомагає піднятися на новий рівень стосунків з Богом. Отже, «В’язень у третій камері» стане  важливою складовою наших проектів, зокрема «Аптечки душепіклувальника»,

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують підтримки й настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо потрібна електронна версія книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Якщо бажаєте зробити представлення цієї книги у вашій церкві, можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Розрада для служителів (і не тільки), які переживають кризу в особистому чи церковному житті”

  1. Дуже сильна книга. Книга, яка перевернула моє уявлення і ставлення до Бога. Книга, яка змушує шукати Ісуса. Однозначно буду перечитувати не один раз.

    Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber