Розуміння зла: як Бог змушує зло світу слугувати славі Христа, та як церкві вистояти у випробуваннях останніх часів

Події, які відбуваються у нашій країні, в Європі та взагалі на планеті останнім часом, змушують християн по-новому поглянути на ціле коло питань, що пов’язані зі співіснуванням люблячого, всевідаючого та всемогутнього Бога й зла, яке відбувається в усьому світі. Насправді:

  • Чому всеблагий Бог допускає зло та кричущі гріхи цього світу?
  • Що говорить Біблія про Його повновладдя над гріхом?
  • чому Бог не приборкує гріх, принаймні, не робить цього частіше?
  • Як зберігати віру та радість посеред поневірянь останніх днів, що настають?
  • Як прославляється Христос у світі гріха?

Війна та безліч випробувань, які переживає церква в Україні протягом останніх тижнів, перевела ці питання з царину абстрактного богослов’я в суто практичну площину повсякденного життя. Сьогодні від відповідей на них напряму залежить, звідки ми будемо черпати сили й стійкість, як перемагатимемо страх і розгубленість, в чому полягатиме наша надія та свідоцтво цьому світові. Трагедії, біди, жахливі страждання та гріховна жорстокість останніх часів не мають заскочити християн зненацька.

Пошуку відповідей на ці та інші питання допоможе вивчення книги Джона Пайпера «Зло торжествует и проигрывает». Прочиняючи Божу логіку будови нашого світу та ролі зла у ньому, книга дає зрозумілу уяву про Бога, Який не підведе нас навіть у найгірші з часів, та дозволяє бачити й славити Його посеред випробувань та скорботи.

Зараз – найкращий час розібратися у цій непростій, але дуже важливій темі та вибудовати для себе чітку позицію в тому, що відбувається навколо та стосовно Божого  місця й ролі в ньому.

Для ґрунтовного вивчення та обговорення книги в групі ми підготували спеціальний посібник «Розуміння зла» з питаннями для обговорення до кожного розділу книги. Його можна завантажити тут в форматі pdf (A4), pdf (A5, готова брошура) або doc.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber чи Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронна версія книжки.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber