Генрі Ноуен

"В ім’я Ісуса"

Роздуми про християнське лідерство

Це, мабуть, найкоротша в світі книга про християнське лідерство і водночас – одна з найпотужніших.

Генрі Ноуен, видатний християнський письменник та мислитель сучасності, розважає про те, якими мають бути церковні лідери у новому тисячолітті, аби протистояти викликам прийдешнього дня. Він розкриває три характерні для сучасних служителів приховані спокуси, що їх багато хто сприймає як надбання: бути значущим, бути ефектним та мати владу, і пропонує три духовні практики, яких слід триматися, аби плідно здійснювати християнський провід у швидкозмінному сучасному світі самотності та зневіри.

Генрі Ноуен (1932-1996) , один з найвидатніших християнських письменників та мислителів ХХ століття, який став духовним наставником для тисяч християн по всьому світі, народився у Нідерландах. Священник і обдарований вчитель, він викладав у Гарварді, Єлі та інших престижних університетах, однак останні 10 років свого життя залишив академічну кар’єру і служив у спільноті для неповносправних поблизу Торонто. Його плідна письменницька праця дала життя багатьом видатним творам, зокрема, «Повернення блудного сина», «Возлюблений Богом Адам» та «Переміни мій плач на радість», які вже знайомі українському читачеві.

Ми радимо кожному пастору та служителю, включаючи лідерів малих груп та керівників церковних служінь, не просто прочитати цю книгу, а й мати її під рукою та періодично звертатися до неї. Адже вона сповнена практичних настанов для сприяння зростанню сучасного християнського лідера, що відображається в неочевидних на позір духовних рухах:

  • від набуття значущості до життя споглядальної молитви,
  • від прагнення популярності до посвяти себе годуванню овець Божої пастви, та
  • від прагнення надавати провід до глибокої потреби його прийняття. 

Готові надати відповідну кількість примірників книги для власних бібліотечок церковних лідерів.

Також можемо надати цю книгу для:

  • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
  • вивчення в рамках курсів християнського лідерства у навчальних закладах;
  • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ.
Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber