Практика смирення та Заповіді блаженства на кожен день — курс для вивчення в церквах

Пропонуємо церквам для поглибленого вивчення тему смирення як повсякденної практики християнського життя. Міні-курс, якій може тривати від місяця до 10 тижнів ґрунтується на читанні разом та обговоренні нової книги Джеррі Бріджеса «Благословення смирення».

Писання чітко визначає, що любов та смирення є наріжними каменями, які формують  характер християнина. Саме на них будується все решта. Саме вони є фундаментальними ознаками сповненого віри життя. Як діє любов у практичному вимірі, ми добре знаємо з Писання, зокрема читаючи 13 розділ 1 Коринтян.  А от як зробити смирення нашою повсякденною практикою та навчитися зростати в ньому?

Відомий автор Джеррі Бріджес в своїй новій книзі відповідає на це питання, вказуючи нам на Заповіді блаженства. Він вважає, що саме в них  Ісус дав вичерпні настанови щодо того, як виглядає смирення в дії.

Починаючи від визнання вбогості духу – нашої абсолютної неспроможності власними зусиллями догоджати Богові, – через засмученість щодо своїх гріхів, спрагу праведності й чистоти серця та певний досвід переслідувань за правду ми відкриваємо для себе, що смирення саме по собі є великим благословенням.

На кожному кроці Святий Дух, який діє в нас та водночас робить спроможними діяти, дарує смиренним благодать і підносить їх до нових благословінь.

Пропонуєму цю книгу для поглибленого вивчення в церквах — всією громадою або на малих групах. Книга містить спеціальний розділ «Поради для обговорення», який сприятиме вивченню книги у форматі жвавих дискусій на малих групах.

Книгу маємо українською та російською мовами. Готові надати необхідну кількість примірників.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Оставьте комментарий