Практика смирення та Заповіді блаженства на кожен день – курс для вивчення в церквах

Пропонуємо церквам для поглибленого вивчення тему смирення як повсякденної практики християнського життя. Міні-курс, якій може тривати від місяця до 10 тижнів ґрунтується на читанні разом та обговоренні нової книги Джеррі Бріджеса “Благословення смирення”.

Писання чітко визначає, що любов та смирення є наріжними каменями, які формують  характер християнина. Саме на них будується все решта. Саме вони є фундаментальними ознаками сповненого віри життя. Як діє любов у практичному вимірі, ми добре знаємо з Писання, зокрема читаючи 13 розділ 1 Коринтян.  А от як зробити смирення нашою повсякденною практикою та навчитися зростати в ньому?

Відомий автор Джеррі Бріджес в своїй новій книзі відповідає на це питання, вказуючи нам на Заповіді блаженства. Він вважає, що саме в них  Ісус дав вичерпні настанови щодо того, як виглядає смирення в дії.

Починаючи від визнання вбогості духу – нашої абсолютної неспроможності власними зусиллями догоджати Богові, – через засмученість щодо своїх гріхів, спрагу праведності й чистоти серця та певний досвід переслідувань за правду ми відкриваємо для себе, що смирення саме по собі є великим благословенням.

На кожному кроці Святий Дух, який діє в нас та водночас робить спроможними діяти, дарує смиренним благодать і підносить їх до нових благословінь.

Пропонуєму цю книгу для поглибленого вивчення в церквах – всією громадою або на малих групах. Книга містить спеціальний розділ “Поради для обговорення”, який сприятиме вивченню книги у форматі жвавих дискусій на малих групах.

Книгу маємо українською та російською мовами. Готові надати необхідну кількість примірників.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

5 коментарів до “Практика смирення та Заповіді блаженства на кожен день – курс для вивчення в церквах”

 1. Був проведений семінар по темі “Дари Святого Духа” і ці книги були благословенням для нас!❤️

  Відповіcти
 2. Хочемо висловити щиру подяку за ваше служіння і допомогу помісній церкві у наданні матеріалу (книжок) для вивчення у малих групах. Для нашої церкви це є велике благословіння читати книжки громадою та розмірковувати над певними темами у групі. Нещодавно ми завершили читання книги Джеррі Бріджеса «Благословення смирення» і отримали дуже гарні настанови на підставі заповідей Ісуса Христа з нагорної проповіді, як у практичному житті набувати смирення і висвітлювати його у щоденному слідуванні за Богом.

  Відповіcти
 3. Книга “Благословення смирення” Джеррі Бріджес
  Я багато чула проповідей по нагірній проповіді Ісуса Христа про заповіді блаженства, але зазвичай вони розкривали якусь конкретну категорію блаженних із всього переліку. І короткі змістовні пояснення кожної категорії були “відірвані” одне від одної. А читаючи цю книгу, ніби все стає на свої місця і має логічну послідовність і взаємозв’язок. Заповіді блаженства перетворюються на сходи, на які ти можеш поступово взбиратися кожного дня, удосконалюючи свої стосунки з Богом. Але йти цим щасливим, благословенним шляхом можливо ЛИШЕ через СМИРЕННЯ. Чудова книга, яка є простою в розумінні. Вона спонукає розвивати взаємовідносини з Богом, тому підходить всім в церкві. Автор лише ділиться роздумами про те, яким Бог бажає мене бачити, наші стосунки, моє відношення до Нього і до того, що Він зробив і робить для мене. Буває так, що ранкова, вечірня молитви і читання Писання перетворюються на звичку християнина. І реально це перетворити на живі, глибокі, особливі стосунки з нашим Господом.

  Відповіcти
 4. Очередная книга Джерри Бриджеса “Благословения смирения” действительно стала для меня очередным благословением. Можно сказать об авторе, что он действительно оставил славное наследие в книгах и он один из тех, кто так просто и доступно, и в то же время так глубоко на основании Писания раскрыл тему Божьего суверенитета и человеческой ответственности, а также верности драгоценных Божьих обетований.
  Сам Господь Иисус Христос в Заповедях блаженства направил фокус на смирение, как начало всех остальных добродетелей для благословенной христианской жизни и Божьей славы.
  Хочу выразить особую благодарность братьям, которые благословили нас этими книгами.

  Відповіcти
 5. Эта книга особенным образом коснулась наших сердец. Она очень быстро читается, но требует детальной проработки каждой главы, чтобы осмыслить и воплотить в жизнь. Это непросто, но необходимо, ведь в этой книге речь идет о заповедях самого Господа. Заповеди блаженства.
  Как духовно возрастающий христианин, который все больше уподобляется Христу, может одновременно быть нищим духом? Почему осознание Апостола Павла на протяжении 10 лет изменялось от «наименьшего из апостолов» до «наименьшего из всех святых» и наконец до «самого большого грешника» и подобная «деградация» на самом деле – духовный рост!
  Все заповеди блаженства вытекают одна из другой, но нищета духом – фундаментальна. Ее важно осознавать каждый день, чтобы плакать о своих грехах, как скорбят об умершем, безнадежно. Тогда других мы будем видеть лучше себя, а Слово Божье почитать с благоговением, как единственное средство в борьбе с грехом. Если чистое сердце- это сердце, свободное от любых греховных желаний, то каждый из нас признает, что у нас нет такого сердца. Как же тогда возрастать в сердечной чистоте? Как без страха и сомнения довериться Господу? Как прощать обиды и даже врагов? Как сохранить веру в условиях гонений? Книга очень практична, с яркими понятными примерами. Очень хочется, чтобы ее прочел каждый и Дух Святой совершил Свою работу в жизни читающего. Спасибо, братья, за возможность читать и разбирать такие жемчужины.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber