Подолати страх смерті: істини Євангелія для духовної підтримки та особистого благовістя під час випробувань

Сьогодні, коли вже майже рік триває повномасштабна війна, багато людей (віруючих у тому числі) щодня відчувають страх і розпач перед можливістю втратити близьких, дім, статки, й цілком ймовірно – власне життя. Разом з цим, така ситуація робить людей більш відкритими для сприйняття глибоких істин Євангелія, мотивує шукати Бога та розради в Ньому, замислюючись над тими речами, які раніше навіть не спадали їм на думку.

Для Церкви часи випробувань відкривають великі можливості плідного свідчення та благовістя. Служіння «Книги365» пропонує церквам ефективний інструмент для такого свідчення та особистої євангелізації.

Йдеться про книгу Ервіна Люцера «Победа над смертью» (рос. мовою). Вона написана саме для людей, які страждають від страху смерті і розповідає про те, як Ісус її переміг; як завдяки Йому смерть померла назавжди; як не боятися смерті та дивитися на неї очима Христа.

Звертаючись до біблійних істин та двохтисячолітнього досвіду Церкви, автор показує, чому для віруючого смерть з кінцевої зупинки перетворюється лише в поворот на шляху, а жах її очікування змінюється радісним передчуттям зустрічі…

Перші християни глузливо називали смерть тираном, якого скинув Христос. Сучасні віруючі можуть мати ту саму впевненість перед обличчям смерті, зустрічати її з мужністю, спокоєм та тріумфом, бо смерть Ісуса була не кінцем, а початком нових стосунків. Беручи приклад з нашого Вчителя, Який помер у вірі й був нагороджений воскресінням, можемо бути впевненими, що те саме очікує й на нас. Через Христа смерть померла назавжди.

Поради служителям:

1) Прочитайте книгу самі та запропонуйте членам вашої церкви (ми готові надати відповідну кількість примірників). Це сильно зміцнить надію та віру, які у декого похитнула війна, і подарує ясність духовного погляду. Адже пам’ятаємо слова Клайва Люїса, що «люди радше потребують нагадування, ніж повчання». Проте радимо на цьому не зупинятися.

2) Заохотьте членів громади поділитися цією книгою (чи посиланням на електронну/аудіокнигу) зі своїми друзями, знайомими, родичами та колегами разом з теплими словами підбадьорення. Адже ті повинні сьогодні не тільки усвідомити, що про них пам’ятають, а й наочно досвідчити спокій віруючої людини перед лицем загроз і випробувань, відчути це внутрішнє свідоцтво віри.

Отже, крім засобу для підтримки й розради самих християн, які переживають страх та розгубленість, книга «Победа над смертью» може стати ефективним інструментом особистої євангелізації, досягаючи людей «у пошуку», створюючи простір для свідчення їм та обговорення духовних питань. Автор упевнено веде читача від відчутної потреби подолання страхів втрат, немічі й смерті  до сповнення його справжньої потреби – глибокого усвідомлення серцем Євангельської звістки та розуміння спокутної жертви Христа. І цей процес триватиме не годину спілкування, й навіть не один день, а доки людина читатиме.

Ми готові надати цю книгу безкоштовно громадам, місіям, церковним групам та окремим віруючим у потрібній кількості. Для її отримання треба надіслати нам запит, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши онлайнову форму:

ВАЖЛИВО! Якщо ви з певних причин не можете отримати паперову версію книги, цю книжку можна безкоштовно завантажити в електронному вигляді і читати прямо на вашому телефоні, чи комп’ютері або планшеті.

Також слухайте або завантажуйте аудіоверсію книги безкоштовно на сайті видавництва, чи слухайте її на YouTube.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Подолати страх смерті: істини Євангелія для духовної підтримки та особистого благовістя під час випробувань”

 1. Благодарение Богу за возможность читать книги, которые назидают, обличают, наставляют, дают надежду и помогают ещё и ещё утвердиться во Христе. В суете и проблемах житейских, в сомнениях которые приходят, страхах, эта книга помогла мне понять надежду.
  “Во время радости и страданий, неопределённости и страха Бог всегда идёт впереди нас. Нет такого места, в которое нам предстоит отправиться и где прежде нас не побывал Христос. Он прошёл перед нами в смерти и воскресении. Иисус не ожидает, что мы войдём в тёмную комнату, куда Он не вошёл бы первым. Наш Господь идёт перед нами”. В трудные времена, эти строки обнадеживают и придают сил бороться и продолжать верить.
  Воскресший Христос всегда рядом, чтобы направлять, придавать уверенность и общаться с теми, кто готов поверить.
  ” Победа над смертью”- в названии книги уже есть надежда. Эрвин Люцер один из любимых авторов, пишет просто и в его книге находишь ответы на беспокоящие вопросы. В этой книге автор разбирает самый сложный, но и самый нужный вопрос. Особенно во время войны, когда у людей есть страх смерти, это книга так актуальна.
  Смерть приходит к каждому человеку, не в нашей власти это изменить. Но Иисус изменил отношение к смерти и автор раскрывает глубокий смысл вечности, чтобы нам жить не в страхе, а подчинив свою жизнь Божьим великим целям.
  Очень рада, что у меня была возможность прочесть эту книгу и наполниться верой и надеждой на воскресение.

  Відповіcти
 2. “Победа над смертью” Эрвин Люцер – книга, яку можна прочитати за один день і міркувати над прочитаним протягом тривалого часу, а можливо і протягом всього земного життя. Гарно, логічно викладено матеріал, доступними словами з зрозумілими прикладами і порівняннями. Книгу можна рекомендувати людям, які тільки почали свій шлях до пізнання Бога і тим, хто давно йде цим шляхом. В останньому розділі дуже гарний і аргументований призив до покаяння, тому книгу можна рекомендувати і людям, які ще не зробили свій вибір жити для Бога. Вся книга наповнена місцями з Біблії і описує багато подій, що відбулися після в’їзду Ісуса до Єрусалиму. Тому я б навіть рекомендувала прочитати цю книгу за тиждень до свята Воскресіння Христа вже давно віруючим людям. Я не була зацікавлена в прочитанні цієї книги, але ні в якому разі не шкодую, що ознайомилась з її змістом, отримала задоволення від прочитаного, підкреслила для себе багато корисного і буду рекомендувати іншим.

  Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber