НОВА КНИГА! Що таке практика смирення або Заповіді блаженства на кожен день

Писання чітко визначає, що любов та смирення є наріжними каменями, які формують  характер християнина. Саме на них будується все решта. Саме вони є фундаментальними ознаками сповненого віри життя. Як діє любов у практичному вимірі, ми добре знаємо з Писання, зокрема читаючи 13 розділ 1 Коринтян.  А от як зробити смирення нашою повсякденною практикою та навчитися зростати в ньому?

Відомий автор Джеррі Бріджес в своїй новій книзі відповідає на це питання, вказуючи нам на Заповіді блаженства. Він вважає, що саме в них  Ісус дав вичерпні настанови щодо того, як виглядає смирення в дії.

Починаючи від визнання вбогості духу – нашої абсолютної неспроможності власними зусиллями догоджати Богові, – через засмученість щодо своїх гріхів, спрагу праведності й чистоти серця та певний досвід переслідувань за правду ми відкриваємо для себе, що смирення саме по собі є великим благословенням.

На кожному кроці Святий Дух, який діє в нас та водночас робить спроможними діяти, дарує смиренним благодать і підносить їх до нових благословінь.

Книга спрямована на християн, які бажають духовно зростати та прагнуть справжньої повноти життя у вірі. Як відомо, Джеррі Бріджес – гарний радник та провідник у цьому царині, його настанови завжди глибоко біблійні та водночас дуже практичні й сповнені благодаті.

Тому ми радимо кожному християнину прочитати цю книгу, а церковним лідерам – розглянути можливість вивчення її всією громадою або на малих групах. Готові для  цього надати необхідну кількість примірників.

Книгу маємо українською та російською мовами.

До речі, фото на обкладинці книги – це сучасні краєвиди Галілеї, що відкриваються  з «Гори Блаженств», на якій Ісус проголосив Нагірну проповідь.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібні електронні версії книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “НОВА КНИГА! Що таке практика смирення або Заповіді блаженства на кожен день”

 1. Наша громада вже досить довгий час користується благодаттю Книжкового служіння для вивчення книг всією громадою.
  На сам перед необхідним вважаю сказати, що не дивлячись на всі ті важкі обставини, що пов’язані були з пандемією КОВІДу та нинішньою війною, церква досить активно вивчала книги і звичайно ж наявним був і є прогрес у освітньому та духовному плані.
  Останньою такою книгою для вивчення, була книга Джері Бріджеса «Благословення смирення». Дійсно вона є дуже своєчасною в цей час війни. У нас проживають при церкві три родини біженців, а також приходять в зібрання ще до двадцяти таких людей, що особливо відчули агресію війни на собі. Тому для них особливою стала наука смирення в цей час і дуже допомогла пережити і навіть отримати користь від цих подій, що допущені Господом.
  Особисто хочу сказати, що мені книга допомогла побачити додаткові моменти смирення, які я маю виявляти по відношенню до інших людей, що завжди є важким елементом нашого земного життя.
  Книгу вважаю дуже корисною для кожного християнина і добрим посібником для проповіді Євангелія тим, хто ще не пізнав Спасителя Христа.

  Відповіcти
 2. Дякую за книгу!
  Я в захваті. Я багато нового побачив в заповідях блаженства, якщо не зовсім по іншому на них подивився. Читається легко і на одному подиху!
  Раніше я чув, і нас навчали, тлумачення заповідей блаженства зі сторони тілесної. Але такої трактовки, з духовної сторони, я не бачив.

  Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber