Духовна трилогія Генрі Ноуена для церковних та єпархіальних бібліотек, реколекцій та вивчення у домашніх групах

Духовна трилогія Генрі Ноуена складає унікальний підручник з духовного життя у трьох невеликих книжках. Автор є чи не найкращим провідником у царині повсякденного духовного зростання. Він веде читачів від найголовніших життєвих запитань до рухів Святого Духа, які змінюють  та формують наc зсередини, і, врешті, до Божих знаків на нашому життєвому шляху. Книжкове служіння пропонує церквам та окремим групам вірних звернути увагу на ці книги, які ми надаємо для вивчення, – як особистого, так і під час реколекцій, конференцій та зустрічей, або в форматі домашньої групи. 

У першому томі під назвою «Духовне керівництво» мова йде про те, як проживати запитання духовного життя («Хто я? Яке моє покликання? Ким є для мене Бог?»), як прислухатися до свого серця і створювати в ньому простір, де діятиме Бог; як серцем слухати Його у Святому Письмі, як через молитву повернутися від страху до любові і знайти справжні відносини з людьми у спільноті.

Другий том – «Духовне формування» – розповідає про те, як іти вслід за рухами Святого Духа від обурення до вдячності, від ілюзії до молитви, від страху до любові, від заперечення смерті до приязні з нею. Ця книга навчає дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри – від того, що поневолює й руйнує, до визволення й повноти життя.

У третьому ж томі під назвою «Духовне розпізнавання» йдеться про те, як читати знаки повсякденного життя – зокрема, у книжках, природі, людях і подіях; про вміння почути глибший звук, що криється за гамором життєвої метушні, і розгледіти крізь зовнішню личину взаємозв’язок усього сущого, опанувати бачення істинних зв’язків у нашому житті та у світі.

Ці книжки можна вивчати в довільному порядку, або ж вибрати тільки якусь одну, не читаючи інші. Втім, разом вони й утворюють путівник про духовне життя від Генрі Ноуена – одного з найвпливовіших християнських авторів XX століття, який став духовним наставником для тисяч віруючих по всьому світі. Отже, він є надійним провідником у цій царині.

Щоб отримати ці книги безкоштовно для церковної бібліотеки вашої громади, а також замовити для проведення тематичних реколекцій чи вивчення у домашніх групах, треба заповнити цю форму запиту.  

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber