1 Липня
Боже уподобання чинити вам добро
Підписуйтесь

 Не бійся, мале стадо, бо уподобав ваш Отець дати вам Царство. (Луки 12:32)

Ісус не буде сидіти склавши руки і дозволяти нам зневіритися без бою. Він бере до рук зброю Слова і промовляє його з силою для всіх, хто бореться за віру.

Його мета – перемогти страх, що Бог насправді не хоче бути благим до нас; що Він не є щедрим, дбайливим, добрим і ніжним, а натомість роздратований нами, недоброзичливий і гнівний.

Іноді, навіть якщо розумом ми віримо у Божу благість до нас, в серці можемо відчувати, що Його доброта якась вимушена або скута, подібно до судді, якого спритний адвокат загнав у кут через певну формальність судового процесу, і він змушений зняти звинувачення з підсудного, якого насправді волів би відправити до в’язниці.

Але Ісус докладає всіх зусиль, щоб допомогти нам не ставитися так до Бога. У Луки 12:32 Він намагається описати нам невимовну цінність і досконалість Божої душі, показуючи, з якою нестримною насолодою Він дарує нам Царство.

“Не бійся, мале стадо, бо уподобав ваш Отець дати вам Царство”. Кожне слово цього приголомшливого речення покликане допомогти зняти страх, з яким ми боремося, і Ісус знає про це. А саме: страх, що Бог скупиться на Свої блага; що Він стриманий і що не в Його характері роздавати милості направо й наліво; що в глибині душі Він злий і любить виплеснути Свій гнів назовні.

Луки 12:32 – це речення про природу Бога. Про те, яке у Бога серце. Це вірш про те, що радує Бога – не просто що Бог зробить або що Він має зробити, а про те, що Йому подобається робити, як Він любить чинити та від чого отримує задоволення. Кожне слово має значення. “Не бійся, мале стадо, бо уподобав ваш Отець дати вам Царство”.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber