2 Липня
Як добре ви знаєте Бога?
Підписуйтесь

Воістину, наш Бог величний, хоч для нас незбагненний, і число Його літ недослідиме! (Йова 36:26)

Неможливо знати Бога занадто добре.

Він є найважливішою Особою з усіх, що існують на світі. І це тому, що Він створив усіх інших, і будь-якою своєю важливістю вони завдячують Йому.

Будь-яка сила, розум, вміння чи краса, яку мають інші істоти, походить від Нього. За всіма мірками досконалості Він нескінченно вищий за найкращу людину, яку ви коли-небудь знали або про яку чули.

Будучи безмежним, Бог є невичерпно цікавим. Тому Йому просто неможливо колись стати нудним. Божа невпинна демонстрація найрозумніших і найцікавіших вчинків носить вулканічний характер.

Як джерело всякого доброго задоволення, Він здатен задовольнити Собою повністю і остаточно. Якщо не відчуваємо Його таким, то ми або мертві, або сліпі, або ходимо уві сні.

Тому дивно, як мало зусиль у цьому світі докладається до пізнання Бога.

Це якби до вас на місяць приїхав погостювати президент Сполучених Штатів, а ви лише мимохідь вітаєтеся з ним щодня. Або якби ви пару годин летіли зі швидкістю світла навколо Сонця і Сонячної системи, а замість того, щоб дивитися в ілюмінатор, грали в комп’ютерну гру. Або якби вас запросили на особисту зустріч із найкращими акторами, співаками, спортсменами, винахідниками та вченими, але ви відмовилися, щоби подивитися чергову серію улюбленого телесеріалу.

Молімося разом, щоб наш безмежно великий Бог схилив наші серця, відкрив наші очі, щоби ми бачили Його якомога повніше та прагнули пізнати Його більше.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber