30 Червня
Небесне полегшення в прийдешньому гніві
Підписуйтесь

Справедливим у Бога є відплатити утисками тим, хто вас пригноблює. А вам, які зазнаєте утисків, – відпочинок з нами, коли з’явиться з неба Господь Ісус з ангелами Своєї сили, в полум’яному вогні, що дає відплату тим, хто Бога не знає і не слухається Євангелії Господа нашого Ісуса. (2 Солунян 1:6-8)

Настане час, коли Божому терпінню настане кінець. Коли Бог побачить, що Його народ вже відстраждав відведений йому час, і призначене число мучеників досягло повноти (Об’явлення 6:11), тоді з небес прийде справедлива і свята відплата.

Зауважте, що Божа відплата тим, хто утискав Його народ, сприйматиметься нами як полегшення, як “відпочинок”. “Справедливим у Бога є відплатити утисками тим, хто вас пригноблює. А вам, які зазнаєте утисків, – відпочинок”. Іншими словами, суд над “тими, хто нас пригноблює” є формою благодаті по відношенню до нас.

Мабуть, найяскравішим прикладом осуду як вияву благодаті є картина загибелі Вавилону в Об’явленні 18. Під час його знищення гучний голос з неба вигукує: “Радійте ж з цього, небеса, і святі, й апостоли, і пророки, адже Бог здійснив ваш суд над ним!” (Об’явлення 18:20). Тоді чути, як великий натовп вигукує: “Алилуя! Спасіння, слава і сила нашого Бога! Адже істинні й справедливі Його суди, тому що засудив велику розпусницю, яка зіпсувала землю своєю розпустою, і помстився за кров своїх рабів з її рук!” (Об’явлення 19:1-2).

Коли терпіння Господа добіжить кінця свого багатостраждального етапу, і цей вік закінчиться, і прийде суд над ворогами Божого народу, святі не заперечуватимуть Божого правосуддя.

Це означає, що остаточне знищення нерозкаяних душ не буде сприйматися як нещастя для Божого народу.

Небажання інших каятися не триматиме в заручниках відданість святих. Пекло не зможе шантажувати Небеса горем для Його люду. Божий суд буде затверджений, і святі відчуватимуть торжество істини як велику благодать.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber