Подолати кризу довіри до Бога й укріпитися в Дусі: Путівник для вивчення книги «Доверие любой ценой»

Постійне очікування загострення ситуації на фронті, епідемія, інфляція, інші негаразди в країні та настрої, які вони породжують, призводять у деяких віруючих до кризи довіри до Бога. Симптоми цієї кризи можна спостерігати у спілкуванні християн, у дописах у соцмережах та чатах, навіть у темах недільних проповідей.

Ми вважаємо, що люди в церкві сьогодні дуже потребують нагадування про те, яким вірним завжди був і є Господь до Своїх дітей, якою  палкою, глибокою й міцною є Його незбагнена любов. Адже тільки особисте досвідчення Бога народжує в нас справжнє бажання покладатися на Нього за будь-яких обставин.

Милістю Божою ми маємо дуже гарну книгу Бреннана Меннінга «Доверие любой ценой», яка сьогодні може стати ефективним інструментом для зміцнення й підбадьорення церков. Переконливо та яскраво вона викриває гріхи нашого часу та закликає рішуче відмовитися вважати власні інтереси найвищим життєвим благом. Безмежне сподівання на Бога та Його милосердну любов, яка складає суть біблійної віри, завдає смертельного удару відчаю, скептицизму та самоосуду й несе справжню розраду.

Аби церкви, малі групи й окремі віруючі могли глибше за допомогою цієї книги зануритися у питання довіри до Бога, ми підготували спеціальний «Путівник для обговорення». Він містить по кожному розділу книги короткий конспект думок автора, над якими варто замислитися, ключові фрагменти Святого Письма для запам’ятовування, та питання для обговорення, які пропонують живу дискусію.

«Путівник для обговорення» можна скачати в форматах fb2, epub, mobi (Kindle), pdf та doc. Друкований примірник можна отримати, заповнивши запит нижче.

Служіння «Книги365» готове надати церквам безкоштовно для вивчення потрібну кількість «Путівників» та примірників самої книги. Їх можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму заиту:

ВАЖЛИВО! Якщо через умови карантину церквам та окремим групам буде краще скористуватися електронною версією книги Бреннана Меннінга «Доверие любой ценой», напишіть нам та вкажіть кількість осіб, які потребують саме її, й ми надішлемо Вам файли.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber